Talmanová zuří a dělá Topolánkovi dusno

Tady je RÉSERVÉ - jako by naznačovala Lucie Talmanová...
Autor: Tomáš Belica - 
30. března 2010
08:14

O tom, že vztah Mirka Topolánka (53) s Lucií Talmanovou (42) má k ideálu daleko, si špitají už i ptáčci v ODS. A podle informací Blesku je z toho Topolánek nešťastný.

Od výměny ženy Pavly (54) za mladší Talmanovou si totiž šéf ODS sliboval něco nového, jenže poslankyně ho prý drží také zkrátka. Ostatně není divu! Topolánek je totiž hotová neřízená střela…

„Třeba můj kamarád Gustav Slamečka s Honzou (Novákem) spolu žijou. A v době, kdy jsem neměl kam chodit s Luckou, jsem si od nich půjčoval byt a nepřišlo mi to divné,“ pustil si v redakci časopisu Lui Topolánek pusu na špacír.

Jenže právě kvůli těmto větám se podle informací Blesku Talmanová urazila a Topolánkovi doma dělá dusno. Topolánek si měl dokonce v této souvislosti povzdechnout, že se má teď ještě hůř než s Pavlou.

Topolánek přistižen

Jenže o tom, že Topolánkovi je třeba držet uzdu nakrátko, se slečna Talmanová mohla přesvědčit minulý čtvrtek. Blesk totiž otce jejich syna Nicolase nachytal při velmi vřelém polibku s mladinkou spolupracovnicí Adélou Kadlecovou.

... a s Adélou Kadlecovou... a s Adélou Kadlecovou | Jiří Černohorský, Ladislav Křivan a Tomáš Vrbenský

Ačkoliv Kadlecová tvrdí, že její vztah s Topolánkem »nepřesahuje rámec pracovních povinností«, spolustraníci mají o šéfovi jasno. „Koketuje a není to poprvé,“ sdělil pod podmínkou anonymity jeden z bossů ODS. Další člen nejužšího vedení tichou domácnost u Topolánka nevyloučil a dodal: „I když bouřlivák Mirek se už dokázal vyvléct i z jiných věcí.“

Další milostná aféra

Jiný straník si ale myslí, že aférka s Kadlecovou může prvnímu páru ODS i prospět: „Nevím, co s tou paní má, ale když na vás vaše partnerka trochu žárlí, není to tak úplně na škodu.“

Jestli jsou takové polibky mezi spolupracovníky v ODS běžné, Topolánek nevysvětlil. Schopen odpovědět nebyl ani mluvčí Martin Kupka.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

xcarodejka ( 3. dubna 2010 13:50 )

vyhrála ve volbách KSČ, ale to je stále pro mnohé strašidlo, takže se bojme a volme Modré hojně.

arcaben ( 30. března 2010 23:38 )

zatím to vypadá,že mindráky u pivka a párku máš sám,soudíc podle Tvého komentáře.Konstruktivní jsi byl,ale na úplně jiné téma.

mrum ( 30. března 2010 21:13 )

že je ale bystrá, co?

cranberriess ( 30. března 2010 19:44 )

nepřeskočilo Ti na Piavě

bosomfriend ( 30. března 2010 18:38 )

To není server , aby jste si zde léčili své mindráky !!! komunikujte konstruktivně, jinak dostanu pocit, že skutečně stačí párek , pivo a český volič bude volit i Turka !

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud