Johnova 12minutová nuda stála 4 miliony!

Dva mladé páry jedou navštívit své mrtvé kamarády. "Tak nejdřív za Džonym, ne?" říká mladík na videu. "To bylo léto, co, pořádně jsme si ho užili," vzpomíná dívka.
Autor: bel - 
23. 3. 2010
05:00

Pije víno a káže vodu: To přesně sedí na šéfa Věcí veřejných Radka Johna, který sice nyní bojuje proti korupci ve státních zakázkách, ale sám si ještě jako šéf firmy ORA PRINT nechal od státu vyplatit 4 miliony korun za 20 besed a krátký film.

Jak si Blesk ověřil, šlo o 12 nezáživných minut, který nabádá mladé řidiče k opatrnosti. „Víte, kolik stojí natočení celovečerního filmu?“ rozčílil se John, když se ho Blesk ptal na nezvykle vysokou cenu za besedy? Tu podle Johna vyšrouboval právě dvanáctiminutový snímek Bezstarostná jízda.

Sám John ho Blesku odmítl poskytnout. Není divu. Podle odborníků je cena za takové video silně přemrštěná. Filmový producent Bořek Severa spot sice neviděl, ale tvrdí, že se dá pořídit už od dvou set tisíc. „Záleží, zda jsou tam triky, filmové efekty apod.,“ řekl Blesku Severa.

V Johnově filmu žádné triky nehledejte. Přestože hlas na filmu slibuje, že to »nebude ani nuda, ani legrace«, jiné bezpečnostní kampani – Nemyslíš, zaplatíš! – snímek nesahá ani po kotníky.

Dva mladé páry v něm jezdí po návštěvách svých kamarádů, kteří zahynuli při dopravních nehodách. Film pro ministerstvo dopravy doprovází jen sestřihy dopravních nehod a statistiky úmrtí. John v něm nevystupuje a ani nemluví.

SmlouvaSmlouva | 

Doporučujeme
gogo ( 23. března 2010 22:19 )

Stát je dojná kráva a my ji musíme krmit... Ale dojí ji jiní ....

gogo ( 23. března 2010 18:38 )

Tyto volby budou mimořádným cirkusem či panoptikem... Ale pro obyčejné lidi se na lepší časy v žádném případě neblýská.. Teď již bude jen dokradná ...

e.44 ( 23. března 2010 14:05 )

A ty si vážně myslíš, že to co z tebe vypadlo, je logický argument, a že se držíš tématu?

e.44 ( 23. března 2010 13:57 )

e.44 ( 23. března 2010 13:45 )

autor asi bude skutečně polointeligent, nebo dostal dobře zaplaceno za agitku proti R.J. potažmo VV.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud