Gayové: Dušku, tady máš tužku

Sdružení STUD Duškovi zaslalo knihu o homofobii a tužku na provázku  (Autor: abl)
Autor: hof - 
8. března 2010
06:28

Vlnu pobouření vyvolaly výroky šéfa odborářů Jaromíra Duška o homosexuálech, kteří podle něj ovládají České dráhy. „Bojím se tam ohnout pro tužku na chodbě,“ prohlásil. Sdružení gayů a lesbiček STUD už mu kvůli tomu zaslalo speciální tužku na provázku.

Kromě tužky dostal Dušek od sdružení i knihu o homofobii. „Tužka se mu určitě bude hodit, aby se pro ni nemusel ohýbat, když mu upadne. Může si ji připnout na opasek jako správný muž,“ vzkázal na webových stránkách Duškovi člen sdružení Martin Strachoň.

Čím Dušek gaye tak pobouřil? „Homosexuál Žaluda drží s homosexuálem Slamečkou, homosexuál Slamečka má vazby na homosexuála Nováka (šéf Úřadu vlády, poz. red.). A na ministerstvu dopravy je těch homosexuálů natahanejch tak dvacet a ve vedení drah tak třicet, a tihle lidé absolutně ovládají České dráhy,“ řekl odborář v rozhovoru pro LN.

Homofobní výroky šéfa Svazu odborářů služeb a dopravy už odsoudila většina politiků včetně premiéra Jana Fischera. Dušek si ale stojí za svým a omlouvat se nehodlá.

Jaromír DušekJaromír Dušek | ABL
Chat s Jaromírem Duškem

pekelnikkotelnik ( 9. března 2010 10:27 )

bezbožná, ty seš taky týpek asi jako sexkouch Poupětová. pro tebe bude třeba normální když sežereš samce po aktu. Co semka taháš úplně jiný diskuse koukám že je to teď v módě si vyřizovat účty přez jiný články. To si asi píšete co kdo kdy řek a kdy mu to vrátím na úplně jiný diskusi. Hrdinko. Proletáři všech zemí spojte se.

bara ( 8. března 2010 18:16 )

proč jsou "buzíci" uražení, se tady někdo ptá.. . taky mi to je záhadou proč. . zřejmě se za to stydí, by mohl někdo tvrdit. jenže - ne, je to o něčem jiným. Duška se oni bojí, protože on odhalil jejich praktiky, nebojí se, ví své - a proto to, že je homofobní, je jen a jen zástěrka!!!

pekelnikkotelnik ( 8. března 2010 17:12 )

vidím že ti stačili 3 minuty abys pochopila co s těma hvězdičkama tak jsem rád že ti to nemusím vysvětlovat soběstačná generálko raspino.

pekelnikkotelnik ( 8. března 2010 17:07 )

Když jich znáš tak plno tak kolik z nich jich zdravíš ahoj buku. To by sis netroufla ani na jednoho co. Hezký den si nech pro sebe mně nemusíš přát ani hezkej den ani ahoj buku to si šplhej jinde s pozdravem třeba tě někdo ocení. Ty máš na hubě med ale v hubě jed.

pekelnikkotelnik ( 8. března 2010 15:29 )

nezapomeň se ohvězdičkovat to ti dodá na správnosti. Trochu sem ti od těch tvojich pracně vydřených hvězdiček pomoh jedním hlasem aby si to jen svépomocí nedotáhla na generálku zdejší diskuse!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud