Talmanová se zastala Paroubkové a Margarity!

Kdo jiný by měl mít pochopení pro mánii navlékat dítě do luxusních drahých značek než Lucie Talmanová (ODS)! Partnerka pravicového expremiéra tak vzala v ochranu ženu šéfa nejsilnější levicové strany.
Prý se jí nelíbí, jak média kritizovala značkové oblečení malé Margarity Paroubkové. Každý rodič prý chce mít hezky oblečené dítě.
Místopředsedkyně Sněmovny Talmanová v rozhovoru pro TV Public reagovala na otázku, proč si média nevšímají oblečení jejího a Topolánkova syna Nicolase. Ten totiž také nedá bez značek ani ránu. „Není to od novinářů fér, každý rodič chce mít přece co nejlépe oblečené dítě!“ vzala Talmanová Petru Paroubkovou v ochranu. Jak by také ne. Talmanová se netají svou vášní pro značky Timoure et group, Gant, Esprit a podle zjištění Blesku jen pět jejích kabelek, převážně od Vuittona, vyšlo na 180 tisíc korun.
Botičky Dior pro Margaritu Paroubkovou na křest za 1700 korun tak Talmanové musí připadat jako směšně levná záležitost.
„Za oblečení na půl roku jsem dala asi deset tisíc, se vším všudy se vstupní investice blíží padesáti tisícům. Je to asi dost, ale neměla jsem čas hledat, kde je to levnější,“ prohlásila Talmanová před porodem.
Na otázku, jestli oblečení pro Nicolase nakupovala spíš v Tescu, nebo v luxusní Mothercare, přiznala: „Spíš v Mothercare. Jsou to krásné věci…“
Obě si mohou podat ruce ale Paroubková je natom otrochu lépe ale aby ji Talmanová nestrhla osobně mě nevadí moc Paroubková