Paroubek: Někdo mě zvráceně nenávidí

Jiří Paroubek
Autor: bel - 
21. 12. 2009
08:26

Šéfovi ČSSD JiřímuParoubkovi se v soudních sporech moc nedaří. Za podivnou náhodu označil verdikty v kauzách, které on nebo jeho žena v poslední době prohráli. Paroubek si teď posteskl, že ho někdo musí až zvráceně nesnášet.

Snad nejvíc se Paroubka dotkl prohraný soud s bývalým šéfem ÚOOZ, když byl v tzv. Kubiceho zprávě obviněn z pedofilie. Ve sporu ale Paroubek hodlá pokračovat, stejně jako jeho manželka Petra, která se chce kvůli komiksu Štěpána Mareše Paroubkovy erotické fantazie obrátit až k evropským soudům.

„Někteří lidé trpí až zvrácenou nenávistí vůči mně a mé rodině,“ postěžoval si Paroubek na Primě.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

arresteddevelopment ( 4. ledna 2010 11:10 )

naopak, je to známka zdravého rozumu.

hisi ( 4. ledna 2010 04:19 )

pro mě jste na naší potitické scéně dávno odepsaný, zamyslete se laskavě sebekriticky sám nad sebou, nad svým arogantním sebevědomým a mnohdy vulgárním vystupováním, nad svou bezcharakterností. Ty veřejné reakce na vztah k Vaší osobě jsou oprávněné. Svůj hlas ve volbách Vám rohodně nedám.

peugeot ( 23. prosince 2009 08:13 )

Víš co se říká?! Kdo jsi bez viny, hoď po mne kamenem. Ale i Ty máš máslo na hlavě, tak nedělěj chytrýho.

chmeldis ( 21. prosince 2009 23:07 )

Je to reakce na příspěvek ,,tatu"

chmeldis ( 21. prosince 2009 23:06 )

připadá nabubřelost , papalášství, populismus a chorobná touha po moci tvého oblíbeného Jiřího Paroubka normální. A kdo na to upozorní, musí být nutně příznivec ODS. Mě připadá právě chování vašeho soudruha jako vrchol zvrácenosti.

Zobrazit celou diskusi
Další videa