Počasí se zbláznilo: Užijte si asi poslední hezkou neděli!

Tento víkend se opravdu povedl. Ačkoli už je listopad, počasí tomu vůbec neodpovídá. Venku krásně svítí sluníčko a přímo láká k procházkám. Tak neváhejte a užijte si sluneční paprsky, než přijdou podzimní fujavice a lijáky!
Lezavá zima, ostrý vítr, častý déšť. Tak obvykle vypadá počasí v České republice, když nastane podzim, obzvláště listopad. Letos je tomu však jinak. Sluníčko příjemně hřeje a přímo tak vybízí malé i velké, aby si šli užít poslední teplé dny v tomto roce do parku mezi již krásně zbarvené stromy.
Počasí se brzy zkazí, tak hurá ven!
Tento víkend je důkazem. V sobotu bylo teplo a nejinak je tomu i v neděli - je skutečně nádherné počasí. Včera se dokonce trhaly teplotní rekordy. V některých oblastech České republiky se teplota vyšplhala až na neuvěřitelných devatenáct stupňů! To je na to, že je listopad, opravdová rarita. Na dnes meteorologové sice hlásí o tři stupně méně, i přesto je ale šestnáct stupňů parádní teplota.
Proto neváhejte a pokud jste ještě doma, vyrazte někam do přírody na výlet nebo jen tak na procházku do parku s dětmi. Byla by přece škoda být zavření doma, když je jeden z posledních teplých dnů!
A jaké bude počasí v nejbližších dnech? Ještě v pondělí má být celkem teplo, okolo čtrnácti stupňů, a mělo by i sem tam zasvítit sluníčko, ale v úterý už meteorologové hlásí zataženo a výrazné ochlazení až o pět stupňů.
oprava: ..za to letošní..