Pokáč vyprodal Karlín. Co ho čeká dál? Že by O2 aréna?

Autor: Prezentace klienta - 
15. listopadu 2019
00:00

Pokáč, jeden z nejznámějších českých písničkářů, kterého lidé často přirovnávají k Jaromíru Nohavicovi, absolvoval svůj největší koncert v životě ve Forum Karlín, které doslova praskalo ve švech. Jeho fanoušci si užili velkolepou atmosféru, kterou opepřili hosté Jakub Děkan, Kazma, Voxel, Michal Horák, Berenika Kohoutová či Kája Bulawová. Zlatým hřebem večera byl křest Pokáčova druhého alba s názvem Úplně levej, jehož kmotrem se stal Xindl X.

Skromný a vtipný inženýr Pokáč s kytarou v ruce, vyprodané Forum Karlín, nekončící ovace diváků a dvouhodinové vystoupení plné dobré nálady, elánu a energie, tak vypadal Pokáčův největší koncert v životě, kterým si splnil svůj sen. „Do příprav koncertu jsem dal opravdu hodně, chtěl jsem, aby vše bylo perfektní, protože tohle si moji fanoušci zaslouží. Čekal jsem hodně, ale tohle opravdu ne, nikdy by mě nenapadlo, že během pár dní vyprodám takhle velkou halu a že vůbec existuje tolik lidí, který si koupí vstupenku jen na mě. Všem, co dorazili, patří jedno velké díky,“ uvedl Pokáč.

K výjimečnosti koncertu přispěli i známa jména jako Kazma, který je neodmyslitelnou součástí na songu Cizí zeď, dlouholetý kamarád a zpěvák Voxel, Jakub Děkan, Berenika Kohoutová nebo i mladičká zpěvačka Kája Bulawová. Vrcholem celého koncertu bylo kromě křtu i předání zlaté desky za toto album a platinové desky za Pokáčovu prvotinu Vlasy.

A co bude dál? Pustí se Pokáč do většího sousta a připraví ještě větší show a pokoří pražskou O2 arénu?

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud