Prestižní vinařské adresy dostaly mimořádné ocenění

Autor: Prezentace klienta - 
18. 10. 2018
08:00

Vinařství Lednice Annovino - Valtické Podzemí je šampionem stále prestižnější ankety milovníků vína a vinařské turistiky! Spolu se Salonem vína ČR toto poprvé udělené ocenění získaly za trojnásobné absolutní vítězství.

Anketa je známá přísnými pravidly a kontrolní mechanizmy hlasování, které zaručují její objektivitu.

Vinařství Lednice Annovino - Valtické Podzemí reprezentuje vinařskou tradici Lednicko-valtického areálu a skvělý tip na rodinnou či firemní oslavu. Obě úžasné vinařské adresy právě letos slaví 10 let od zahájení a fungují celoročně.

Ing. Roman Žďárský - ředitel vinařství a Bohumila Poláchová - provozní Valtického PodzemíIng. Roman Žďárský - ředitel vinařství a Bohumila Poláchová - provozní Valtického Podzemí | Vinařství Lednice Annovino

Valtické Podzemí je dnes nejen proslulým labyrintem vinařských chodeb a sklípků, ale také vinařstvím s vlastními víny. Nabízí širokou škálu programů od individuální turistiky po koncipované večery s vínem pro nejnáročnější klientelu. A letos k tomu neuvěřitelných 74 kulturních akcí pro veřejnost v čele s Nocí otevřených sklepů, jediným celonočním vinařským mejdanem na Moravě a Dýňobraním, které dodnes drží národní rekord v počtu vyřezaných dýní (1.068 kusů!) na jednom místě.

Víte, že kdokoliv může kus Valtického Podzemí vlastnit? Stačí, když si zakoupí vína v určité hodnotě a v Podzemí je archivuje. Pak dostane klíče od sklepa a může přijít bez ohledu a otevírací dobu.

Foto:  Vinařství Lednice Annovino

Vína zrozená ve Vinařství Lednice Annovino navazují na slavnou vinařskou tradici šlechtického rodu Lichtenštejnů. Sbírají ocenění doma i v zahraničí a najdete mezi nimi i zcela inovativní trendy nápoje. Například Višňové, víno z višní z moravských sadů, nebo Medové, což je unikátní kombinace vína, ovoce a medu. Vlajkovou lodí révových vín jsou odrůdy Hibernal, Rulandské šedé, Tramín, Pálava. Specialitou jsou také slámová vína, vína Oranžové, klarety nebo výběry z cibéb.

Foto:  Vinařství Lednice Annovino

Návštěvníci Lednicko-valtického areálu se mohou od konce dubna 2019 těšit na Vinařské Náměstí na Nejdecké ulici v Lednici. V tomto centru, jednom z největších na Moravě, mohou ochutnat typická vína, zakoupit si je a seznámit se s prací annovinských vinařů.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa