Podzimní invaze Lichožroutů: Jsme na stopě neviditelných zlodějů ponožek!

Autor: Ivan D. Hladík - 
6. října 2016
16:24

Blesk.cz odhaluje největší světovou záhadu. Světové i tuzemské kapacity si s ní neví roky rady, dotýká se každého z nás. Nyní přinášíme svědectví o nejrozsáhlejších krádežích páchaných i u vás doma!

Vědci řeší stovky záhadných událostí. Existenci Yettiho nebo Lochnesky. Důkazy o mimozemských civilizacích, pravém významu pyramid, symbolů starých Mayů... Skutečné záhady se ale odehrávají u nás doma! Kauzou, o které teď bude mluvit celé Česko, jsou - ponožky! Tedy, jejich ztrácení se.

Na téma mizení ponožek (nejen) při praní už bylo vydáno mnoho knih, článků a teorií. V Česku existuje Asociace pro záchranu lichých ponožek, lidé na Facebooku volají po ustanovení Mezinárodního dne ztracených ponožek, v prodeji je dokonce věšák na ztracené ponožky. Dlouho byly podezírány z krádeží pračky. Jenže teď je jasno! Společnost Falcon ve spolupráci s deníkem Blesk odhalují skutečné pachatele a už v říjnu můžete být u toho.

Kdo za tím vězí? Lichožrouti! „Polapit je, ukázat lidstvu. To je moje poslání,“ řekl Blesku profesor Kadeřábek, neúnavný lovec těchto tvorů, který poskytl redakci exkluzivní materiály. Lichožrouti jsou mrňaví, lidem běžně neviditelní a ponožkami se živí. Nepomůže proti nim svazování ponožek, spínání ani pořízení stejných kusů ve velkém počtu, zkrátka nic. Jsou vypočítaví, nemilosrdní a - zatraceně zábavní. Jediný okamžik, kdy je můžete polapit, nastává, když se začtou do Blesku. Pak vemte ponožky na ramena a utíkejte. Třeba už za měsíc do kina, kde na vás budou všichni čekat. Podzimní invaze Lichožroutů začala.

Lichožrouti. Držte si ponožky!Lichožrouti. Držte si ponožky! | Total HelpArt

Osudy hlavních protagonistů Lichožroutů a jejich největšího protihráče, podivínského a opuštěného profesora, spojuje příběh hlavního hrdiny, malého Lichožrouta Hihlíka, na kterého čekají ve filmu velká dobrodružství. Hihlík poznává svého strejdu Padreho a v novém lupičském domově na něj čekají další zlotřilí příbuzní i překvapení a nebezpečné situace. Hihlík nakonec musí porušit i dvě základní lichožroutí pravidla „Nikdy nevezmeš celý pár“ a „Drž se lidí, ale drž se od nich dál“. A to vše jen proto, aby nalezl to, na čem mu nejvíc záleží - rodinu.

Exkluzivní videa ze zákulisí odhalují tajuplný svět Lichožroutích představitelů!

Video Exkluzivní video ze zákulisí Lichožroutů 

Kryštof Hádek zpívá a bojuje s ponožkami

Že se ponožky ztrácejí i v jeho domácnosti, přiznal představitel hlavní postavy nového animovaného filmu Lichožrouti Kryštof Hádek během nahrávání postsynchronů. A přiznal to bez mučení. To ho čekalo ale hned potom. Malého Lichožrouta Hihlíka musel totiž nejen namluvit, ale i nazpívat. A zpěv zrovna k jeho oblíbeným disciplínám rozhodně nepatří. Ale role je role. Strčit hlavu do skleněného džbánu, trpět v hudebním studiu a pak to slíznout od kolegy? Maličkost. Podívejte se, co všechno musel Kryštof Hádek podstoupit, aby malý pletený zloděj fuseklí Hihlík ožil a mohl s celou partou Lichořžroutů vyrazit v říjnu do kina. 

Jakub Žáček a Václav Neužil vzali role kvůli penězům a ponožkám

Proč vzali roli v novém animáku Lichožrouti a jak se dabují policajti, prozradili herci Václav Neužil a Jakub Žáček. „Jeden je prostě blbej a druhej je blbej,“ vysvětlili psychologii svých postav a mimo jiné přiznali, že tuhle práci vzali kvůli penězům. Aby si mohli nakoupit ponožky. Ponožky prostě mizí všem. Kdo za to může, to se dozvíte právě ve filmu Lichožrouti.

Vosto5 jsou drsná parta zlodějů ponožek

Herce ze skupiny Vosto5, do které patří například Jiří Havelka (seriál „Až po uši“) nebo oblíbený tlusťoch z reklamy na banku Tomáš Jeřábek, doplnil Marek Taclík a pak společně vystřihli v novém animovaném filmu Lichožrouti drsnou partu zlodějů ponožek Kojotů. Podívejte se, jak to ve studiu rozjeli. Zpívali, dabovali a rozhodně si u toho nebrali servítky.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud