Zemana zesměšnili na summitu NATO: Máte vůbec rozvědku? utahoval si z něj diplomat

Autor: shp - 
4. září 2014
21:30

Český prezident se stal terčem posměšku. Tu na jeho hlavu utrousil švédský ministr zahraničních věcí Karl Bildt. Utahoval si ze Zemana, že Česká republika nemá rozvědku. Hlava našeho státu chce totiž jasné důkazy o přítomnosti ruských vojsk na Ukrajině.

„Nevím, jestli existuje česká zpravodajská služba, máte ji? Mohl by se zeptat jich,“ posmíval se Bildt českému prezidentovi před novináři. Švédský ministr si ze Zemana utahoval poté, co prohlásil, že Česko bude žádat jasné důkazy o ruské aktivitě na Ukrajině.

NATO má ruské zapojení do bojů v oblasti za prokázané. V minulosti hovořili její představitelé o přibližně tisícovce ruských vojáků na východě Ukrajiny, dnes nejmenovaný alianční činitel řekl agentuře Reuters, že počty jdou do několika tisíců se stovkami kusů techniky.

gabreta ( 6. září 2014 20:42 )

No Švédi mají asi divnou kontrarozvědku, když neví že máme rozvědku!! Teď jen čekám, kdy nás některá z "chytrých Bruselských hlav" obviní, že naše armáda vstoupila na území Ukrajiny, když je tam podle odhadu 30 Čechů bojujících na straně povstalců a vyhlásí na nás sankce!!

koko365 ( 5. září 2014 23:24 )

Miloš není blbej, až se to uklidní a na kraině si sedne prach nebude o ni zas nikdo chtit slyset, ale nám to může otevřít dveře do ruska a můžeme zvisit export, coz znamena mensi nezamestnanost.

kobyla1 ( 5. září 2014 15:15 )

anka: nevnucuj se ty fašistická svi.ně

kobyla1 ( 5. září 2014 15:13 )

Tebe jsem se na nic neptal fašistickej chcípáku

kobyla1 ( 5. září 2014 14:06 )

A to samé platí pro EU

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud