Řidiči nákladních aut dojezdili

Řidič ve zdemolované kabině neměl šanci. Nehoda dvou náklaďáků u Písku
Řidič ve zdemolované kabině neměl šanci. Nehoda dvou náklaďáků u Písku  (Autor: Foto Blesk - Vlaďka Hradská)
Autor: Vlaďka Hradská - 
7. července 2008
12:52

V pondělí dopoledne kolem 11 hodiny se u Písku srazila dvě nákladní auta. Ke střetu došlo u Kauflandu u výjezdu na Putim.

Srážka dvou nákladních vozidel značky LIAZ si vyžádala život jednoho z řidičů (36 let). V hustém dešti nezvládl řidič dodávky svůj návěs. Ten se dal do pohybu, ocitl se v protisměru a vrazil do kabiny řidiče druhého vozidla.

Hasiči museli mrtvé tělo vyprošťovat, silnice 2. třídy byla uzavřena v obou směrech. Odklon vedl přes obce Ražice, Kestřany a Zátaví. Nehoda si vyžádala účast soudního znalce, který zkoumal zejména brzdnou dráhu obou vozidel. Policie případ vyšetřuje.

Další řidič se zabil o strom

Další smrtelná nehoda se stala jen o pár kilometrů dál. Ve 14 hodin 30 minut u Křižovatky Nová hospoda řidič dodávky trefil strom. Prudký náraz nepřežil. Policie zkoumá, zda na vině je riskantní předjíždění či mikrospánek.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání