Středa 1. února 2023
Svátek slaví Hynek, zítra Nela
Zataženo, sněžení 4°C

Máma (†44) nechtěla synovi koupit brýle pro virtuální realitu: Chlapec (10) ji zastřelil

Mámu Quianu Mannovou (†44) z amerického Milwaukee zastřelil vlastní syn (10).
Mámu Quianu Mannovou (†44) z amerického Milwaukee zastřelil vlastní syn (10).  (Autor: GoFundMe)
Autor: rc, inf - 
2. prosince 2022
14:04

Otřesný čin se stal v americkém Milwaukee. Máma Quiana Mannová (†44) odmítla svému desetiletému synovi koupit brýle pro virtuální realitu. Chlapce její odmítnutí rozlítilo natolik, že vzal střelnou zbraň a vypálil na svou mámu! Žena nepřežila.  

Desetiletý chlapec po své mámě chtěl, aby mu koupila brýle pro virtuální realitu Oculus VR. Čtyřiačtyřicetiletá Quiana Mannová odmítla. Desetiletý chlapec vzal z její ložnice zbraň a odešel za ní do suterénu, kde prala prádlo. Na svou mámu zamířil z bezprostřední blízkosti a vystřelil. Incident se odehrál 21. listopadu.

Podle informací britského deníku Daily Mail původně policistům řekl, že chtěl svou mámu pouze vystrašit. Zbraň měl točit kolem prstu a ta zničehonic vystřelila. Policisté proto chlapce poslali domů k rodině s tím, že si dítě „hrálo“ a stala se tragická nehoda.

Znepokojivé chování

Ovšem chlapec byl doma pouhý den a policisty prý kontaktovala jeho rodina. Chlapcova teta se ho ptala na incident a on jí řekl, že na svou mámu úmyslně mířil zbraní. Zároveň rodina promluvila o jeho znepokojivém chování. Po smrti své mámy neplakal a neprojevil žádnou lítost.

Navíc napadl svého sedmiletého bratrance. V minulosti prý trpěl psychickými problémy. Šest měsíců před tragédii naplnil balonek hořlavinou a zapálil jej. Poté, co se ho zeptali, proč něco takového udělal, odpověděl, že to chtěly jeho sestry. Blízkým se i svěřil, že k němu mluví imaginární lidé.

Omluva babičce

Policisté znovu chlapce vyslechli. Tentokrát jim řekl, že na matku zamířil a chtěl střelit do zdi, aby ji vyděsil. Jakmile se pohnula směrem k němu, vystřelil a mámu zasáhl do obličeje. Den po vraždě navíc podle výše zmíněného deníku se dostal na matčin účet na Amazonu a objednal si brýle pro virtuální realitu. Své babičce údajně řekl, že ho mrzí, že mámu zabil.

Chlapec byl obviněn z vraždy prvního stupně a je držen ve vazbě pro mladistvé, kde čeká na soud. Jeho právnička Angela Cunninghamová čin označila jako obrovskou rodinnou tragédii, ale nesouhlasí, aby byl souzen jako dospělý. Není však jasné, zdali plánuje podat návrh přesunutí případu k soudu pro mladistvé. Pokud bude chlapec skutečně souzen jako dospělý, hrozí mu až 60 let za mřížemi.

Video  Vražda svůdného Itala na vozíčku. Do Čech jezdil za sexem.  - Videohub
Odemknout video

ivana kollerova ( 5. prosince 2022 21:43 )

peknej smrad

zuzakirsch ( 5. prosince 2022 14:22 )

Varování pro matky před Štědrým dnem.

nika70 ( 2. prosince 2022 16:23 )

Možná i chyba matky, že neřešila, že má kluk psychické problémy. Mohl se léčit a tohle by se nestalo.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání