Pátek 14. června 2024
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Oblačno 20°C

Pohřešovanou ženu (†57) našel běžec ve vodní nádrži! Policisté řeší záhadu: Jak se tam dostala?

22. listopadu 2022
11:32

Slovenským městem Nováky otřásla smutná zpráva. V pondělí bylo v tamní vodní nádrži nalezeno tělo sedmapadesátileté ženy, bohužel již bez známek života. Podle policie by se mělo jednat o pohřešovanou 57letou ženu, kterou její blízcí neviděli od 16. listopadu.

V pondělí ráno objevil běžec na hladině vodní nádrže ve městě Nováky nehybné tělo. Rozhodl se ihned zavolat záchrannou službu a ženu začal oživovat. Zdravotníci po příjezdu na místo museli konstatovat smrt.

U těla našli přivolaní kriminalisté i ženinu kabelku. Podle osobních věcí a dokladů se potvrdilo, že se jedná o sedmapadesátiletou Vasiliu, která byla pohřešovaná od 16. listopadu. Policie si ale láme hlavu nad tím, jak se Slovenka do Nováků dostala. V tašce sice měla žena i klíče od svého automobilu, ten ale stál zaparkovaný před domem jejího přítele v obci Cígeľ.

Video  Slovenku Vasiliu (†57) našli mrtvou ve vodní nádrži.  - TV JOJ
Video se připravuje ...

Někdo ji zabil?

Naposledy byla Vasilia viděna ve městě Levice, které je od Nováků vzdáleno zhruba osmdesát kilometrů. Co tedy žena u nádrže dělala, zůstává záhadou.

V kabelce kriminalisté nalezli i dva dopisy na rozloučenou. Přivolaný soudní lékař  ale nevyloučil, že Vasilia mohla zemřít cizím zaviněním. „Za účelem zjištění příčiny smrti sedmapadesátileté ženy byla nařízena pitva," uvedla pro televizi JOJ mluvčí Krajského ředitelství policejního sboru v Trenčíně, Kateřina Kuzmová.

Partnera zatkla policie 

V osobním životě měla Vasilia v posledních týdnech velké trápení. S přítelem bydlela v obci Cígeľ. Právě tam jejího partnera před pár dny zatkla policie za majetkovou trestnou činnost a muž skončil ve vazbě. Ztrápenou Vasiliu kriminalisté v souvislosti s partnerovými excesy několikrát vyslýchali. Poté zmizela a už ji nikdo živou neviděl.

„Policie se případem zabývá, přičemž dělá všechny úkony za účelem objasnění tohoto skutku," doplnila k případu Kuzmová.

 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání