Neděle 26. března 2023
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita
Oblačno, déšť 12°C

Nepochopitelná tragédie: Známý moderátor spáchal v přímém přenosu sebevraždu! Smrt vysílal po Facebooku

Britský moderátor Paul David Hilton spáchal sebevraždu v přímém přenosu.
Britský moderátor Paul David Hilton spáchal sebevraždu v přímém přenosu.  (Autor: Reprofoto Twitter, profimedia)
Autor: pma - 
11. listopadu 2022
19:28

Čtyřiatřicetiletý britský moderátor Paul David Hilton šokoval letos v dubnu své okolí, když spáchal sebevraždu v přímém přenosu. Když jednomu z vyděšených diváků došlo, k jakému neštěstí došlo, zavolali k otci čtyř dětí neprodleně záchrannou službu. Ta muži ale už pomoci nedokázala.

Velmi drastický způsob odchodu z toho světa si zvolil čtyřiatřicetiletý Brit. Otec čtyř dětí a moderátor Paul David Hilton spustil 30. dubna ve svém domě v anglickém Boltonu živé vysílání na sociální síti Facebook. Nikdo ale do posledních chvil netušil, k čemu se muž chystá. Moderátor se rozhodl ukončit svůj život v přímém přenosu.

Podle britského deníku The Mirror měla sebevraždě přihlížet rodina i přátelé. Když se jeden z mužových sledujících – přítel Lewis Morrison po pár vteřinách vzpamatoval z šoku, zavolal ihned záchrannou službu. „Myslel jsem si, že když vysílá na Facebooku, bude to něco vtipného,“ přiznal kamarád. Záchranáři ale zraněnému Britovi již nedokázali pomoci. V domě jej nalezli bez známek života. 

Léčil se s psychickými problémy

Koroner uvedl, že se moderátor v minulosti potýkal se závislostí na alkoholu a drogách, kterými se zřejmě snažil řešit psychické problémy. Na začátku letošního roku byl Brit hospitalizován kvůli údajným problémům se sebepoškozováním. Po propuštění měl absolvovat léčení, na něj ale nechodil.

Pár týdnů zpět byl ale údajně po telefonu v kontaktu se zdravotní sestrou svého praktického lékaře, které přiznal, že chce znovu začít užívat medikamenty, jež předtím vysadil. Nikdo si tedy nedokáže vysvětlit, proč se Paul rozhodl dobrovolně zemřít.

Rodina je z tragédie v šoku

Po muži zůstala zničená rodina, která Paulův čin nedokáže dodnes pochopit. „Jeho odchod naši rodinu zdrtil. Byl to můj prvorozený syn a velký bratr Anthonyho, Pauly a Emmy. Byl to milující otec čtyř krásných dětí a zbožňovalo ho tolik lidí,“ posteskla si britskému deníku matku zesnulého.

Máte psychické potíže či trápení, které už vlastními silami nezvládáte? Obraťte se na odborníky Centra krizové intervence na lince 284 016 666 nebo kontaktujte nejbližší centrum sociálních služeb. Pro děti a mladistvé funguje na čísle 116 111 Linka bezpečí. Služby jsou poskytovány nonstop.

Video  Sebevražda před Úřadem vlády  - Blesk.cz - David Malík
Video se připravuje ...

Uživatel_5608133 ( 24. listopadu 2022 21:38 )

To je jakoby byl článek o vylosovanych číslech v nějaké loterii. V článku by pořád dokola opakovali že čísla byla opravdu vylosovaná, a že výhra je v šokující obrovské výši. Tohle by zopakovali v každém odstavci v trochu jiném podání. Ale to jaká čísla byla vylosovaná a jaká je výše hlavní výhry by tam nebylo!
K čemu by byla taková zpráva? Úplně k ničemu stejně jako tenhle 3 nastavovaná omáčka uvařená z vody.
Ale co by novinářský šmejdi neudělali pro pár zlatých z reklamy. Jste fakt ten nejnižší prodejnej póvl.

Jaroslav Cimrman ( 17. listopadu 2022 06:16 )

Oběsil se

levandulova ( 15. listopadu 2022 11:27 )

A jak to teda udělal? To jedine podstatne nenapisete 🤦‍♀️

martinyk ( 13. listopadu 2022 07:07 )

No já mít ve třiceti 4 děti, asi by mi taky jeblo

nika70 ( 12. listopadu 2022 15:19 )

"Otec zřejmě bojoval se svým duševním zdravím a měl problémy s užíváním návykových látek. Toxikologická zpráva uvedla, že jeho hladina alkoholu v krvi byla dvaapůlnásobek zákonného limitu v době jeho smrti a že měl v těle kokain."
Ale co si udělal nikdo nenapsal. Takže článek o ničem.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání