Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Záchranářka Bára o nehodě sanitky u Mostu: Děkovala odvážným svědkům

Nehoda sanitky si u Mostu vyžádala tři zraněné.
Nehoda sanitky si u Mostu vyžádala tři zraněné.  (Autor: HZS Ústeckého kraje )
Autor: VaB - 
27. července 2022
18:06

Minulý čtvrtek se stala u Mostu ošklivá nehoda sanitky a kamionu, tři lidé se při ní zranili. Na pomoc dvojici zraněných záchranářů letěl i vrtulník z Prahy. Ti ale teď poděkovali především obyčejným lidem, kteří se jim hned po nehodě seběhli na pomoc.

K nehodě došlo ve čtvrtek dopoledne na silnici mezi Mostem a Litvínovem. Sanitka se tady srazila s projíždějícím kamionem. Tři lidé se zároveň zranili. Okamžitě jim vyrazili na pomoc kolegové a z Prahy letěl vrtulník. 

Zranění poděkovali za pomoc

„Dobrý den, jsme záchranáři, kteří byli v sanitce, co havarovala 21.7. u Kopist s kamionem. Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat lidem, kteří nám přispěchali ihned po srážce na pomoc,“ popsala na facebooku jedna ze zraněných, Bára.

Přiložila i fotografii s kolegou Lukášem. „Byla to hodně nepříjemná zkušenost a je to ošklivá vzpomínka, ale zároveň nám zůstalo v paměti, jak skvěle se zachovali lidé okamžitě po havárii,“ doplnila Barbora.

Dodala, že je vidět, že stále existují hodní lidé a hrdinové. „Také bychom chtěli poděkovat našim kolegům z IZS. Moc si toho vážíme,“ zakončila.  

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání