Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Studentku Marii (†21) měl uškrtit její přítel: Při odchodu ze soudní síně se usmíval!

Autor: rix - 
13. června 2022
10:34

Slovenskem otřásla ohavná vražda teprve jednadvacetileté ukrajinské studentky Marie. Tu měl na bratislavské koleji 3. června zavraždit její o rok starší přítel Volodymyr. Policii se nejdříve snažil obalamutit, ale později vyšla najevo pravda. Muž prý sympatickou studentku prvního ročníku Slovenské technické univerzity v Bratislavě uškrtil. Soud ho poslal za mříže do vazby. Při odchodu ze síně se usmíval!

Celá věc se nejdříve jevila jako strašná tragédie. Volodymyr prý našel svou přítelkyni v jednom z internátních pokojů celou fialovou, přičemž jí z pusy vytékala pěna. Ihned volal záchranku a dělal si alibi. Svědomí ho ale dohnalo. Policistům se přiznal, že dívku zabil. 

„Dne 8. června byl ve večerních hodinách zadržen podezřelý muž ukrajinské státní příslušnosti pro důvodné podezření z úmyslného usmrcení studentky ukrajinské státní příslušnosti,“ sdělil prokurátor.

Podle deníku Plus Jeden Deň se týden po strašném činu Volodymyr s kriminalisty dostavil na rekonstrukci celé údajné vraždy. V neděli soud rozhodoval o tom, jestli mladého muže pošle za mříže. A neváhal. „Soud se v plném rozsahu ztotožnil s návrhem krajské prokuratury Bratislava a vzal obviněného od vazby,“ vysvětlil prokurátor. 

To údajného agresora nijak nerozhodilo. Když odcházel ze soudní síně, tak se usmíval. Spolu s obhájcem podali proti verdiktu stížnost. „Máme za to, že nejsou splněny podmínky vazebního stíhání,“ popsal obhájce Pavol Krajčírik. 

Eva Korotvičková ( 13. června 2022 13:23 )

Při volbě prezidenta přijde amnestie

hafblaf ( 13. června 2022 10:50 )

Proč by se neusmíval, bude si v klidu odpočívat v cele, nikdo mu neublíží, dostane zadarmo napapat....

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání