Pondělí 5. června 2023
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert
Oblačno, déšť 21°C

Vážná nehoda u Velvar: Řidič dodávku očesal o náklaďák, pak přejel do protisměru

Aktualizováno -
9. června 2022
11:05
Autor: VaB - 
9. června 2022
10:03

Silnici z Velvar do Slaného zablokovala vážná nehoda dvou dodávek, osobního auta a náklaďáku. Hasiči jednoho člověka museli vyprošťovat, na místě zasahoval i záchranářský vrtulník.

Na místo nehody vyjela jednotka hasičů a z Prahy startoval záchranářský vrtulník. „Původně mělo jít o nehodu dvou dodávek, následně jsme ale zjistili, že jde o střet dvou dodávek, auta a náklaďáku," sdělila Blesku mluvčí hasičů Tereza Fliegerová. 

Dodala, že z jedné dodávky museli vyprostit jednu osobu. Tu si pak do péče převzala posádka leteckých záchranářů. „Jednu zraněnou osobu jsme letecky transportovali do nemocnice v Motole, utrpěla středně těžká poranění dolních končetin," doplnila mluvčí záchranářů Monika Nováková s tím, že byl pacient při vědomí. 

Nehoda způsobila v okolí dopravní komplikace, hlavní tah od Nové Vsi přes Velvary na Slaný byl ucpaný. „Řidič modré dodávky přejel znenadání do protisměru a srazil se s druhou dodávkou. Posádka druhé dodávky vyvázla bez zranění," dodala policistka Michaela Richterová. 

V bílém nákladním autě zůstaly po nehodě zaseknuté dveře z modré dodávky s polskou registrační značkou. K čelnímu střetu s druhou dodávkou došlo až o zhruba 300 metrů dál. 

bizon_pepa ( 9. června 2022 22:51 )

Njn, natočit měsíčně přes 20 000 km není žádná sranda.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání