Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Auto v Kladně nedalo přednost policejnímu vozu: Bouračka se čtyřmi zraněnými!

Autor: pma - 
1. května 2022
16:17

V neděli krátce po obědě došlo v Kladně v ulici Smečenská k dopravní nehodě. Projíždějícímu policejnímu vozu, který s blikajícími majáky mířil k jiné události, nedalo přednost osobní vozidlo a došlo ke srážce. Ta způsobila zranění u čtyř osob, které následně byly převezeny do Oblastní nemocnice Kladno.

Ani svátečním dnům se nevyhýbají dopravní nehody. K jedné dle zjištění Blesku došlo v Kladně v ulici Smečenská půl hodiny po poledni. „Mohu potvrdit, že došlo k dopravní nehodě, kterou způsobil nepozorný řidič osobního vozidla,“ sdělila Blesku policejní tisková mluvčí Michaela Richterová. 

Policejní vůz, který s rozsvícenými a blikajícími majáky mířil k jiné události, přehlédl řidič osobního vozu a došlo ke srážce obou automobilů. Podle Richterové byli všichni tři policisté, kteří ve voze jeli, zraněni. Čtvrtou poraněnou byla žena z osobního vozu, která seděla na místě spolujezdce.

To Blesku potvrdila i tisková mluvčí středočeské záchranné služby Monika Nováková. „Během nehody došlo celkem ke čtyřem lehčím zraněním. Tyto osoby byly ošetřeny a následně sanitkou transportovány do Oblastní nemocnice Kladno,“ uvedla Nováková. 

Video  Nehody osobního vozu s policejním si vyžádala 4 zranění.  - David Malik - CNCenter A.S.
Video se připravuje ...

 

 

 

 

koliaska ( 2. června 2022 10:43 )

To vypadá celkem hrozivě. Na druhou stranu, dnes jsou přesně takovéto nehody úplně běžné. Sama jsem nedávno taky málem takto skončila. Hlavně by to ani nebyla moje chyba. Přesně pro tyhle případy jsme si do auta koupili takovou tu autokameru z http­s://ww­w.2d­in.cz/ S tou se pak případná nevina dokazuje mnohem lépe.

sorgedoktor ( 1. května 2022 16:28 )

V tom cklanku se nelze pro laika orientovat...Ono jde o to jak rychle ti policste jeli/ jinymi slovy jestli domerly vinik tu houkacku mohl slydet...Utecha je, ze to nedopadlo hur...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání