Středa 5. října 2022
Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš
Oblačno 16°C

Na Štědrý den v Bratislavě zastřelili bývalou družku krále podsvětí: Skončí její děti v ústavu?

Autor: ran - 
28. prosince 2021
10:00

Na  Štědrý den byla v bratislavské luxusní čtvrti zastřelena Darina J. (†44), bývalá partnerka Martina Mikulce (†43), údajného mafiána z gangu takáčovců. Ten se v roce 2020 oběsil na území České republiky. Ženu teď oplakávají její dvě nezletilé děti. Co s nimi bude?

Střelba se ozvala ve Vlašské ulici v Bratislavě 24. prosince kolem třetí hodiny ráno, napsal web Noviny.sk. Bránu jednoho z místních luxusních domů údajně prorazil vůz vraha, který poté rozbil okno, vstoupil do domu a před zraky dvou dětí zastřelil Darinu J., bývalou partnerku údajného slovenského mafiána Martina Mikulce. 

Podle Nového Času s odkazem na informace webu zoznam.sk byl pachatelem Mikulcův kamarád z dětství a jeho obchodní partner Andrej (†46). Ten pak údajně po vraždě Dariny v domě obrátil zbraň i proti sobě. Policie na místě nalezla dvě mrtvá těla. 

Vraždil prý Andrej pro peníze, které mu prý rodina dlužila. Svědkem zločinu se stala Darinina 17letá dcera a její 16letý syn, kteří se tou dobou nacházeli v domě. Oba nezletilí vyvázli bez zranění. Co s dětmi bude, se zatím neví. Portál Nový Čas spekuluje o tom, že pokud se jich neujmou příbuzní, skončí patrně v ústavu.

Mikulec, Darinin partner a původní majitel domu, se v roce 2020 oběsil v Česku. Pro policii byl muž známá firma. Kromě rozličné trestné činnosti se údajně dopouštěl podplácení policistů i soudců. Než ho našli v Česku mrtvého, byl na útěku několik měsíců. Podle webu Topky.sk čelil spolu s 20 muži obvinění ze založení a organizace zločinecké skupiny a z dalších trestných činů po razii policejního komanda v lednu 2017 proti členům mafiánského gangu takáčovců.

Video  O Štědrém dnu zastřelená Dariny J. (†44) byla bývalá partnerka Martina Mikulce (†43), údajného mafiána z gangu takáčovců.  - Repro foto/TV JOJ
Video se připravuje ...

Moly28 ( 28. prosince 2021 13:43 )

Zrovna jsem to sem šla napsat

vrsrvrsr ( 28. prosince 2021 11:38 )

"Svědkem zločinu se stala Darinina 17letá dcera a její 16letý syn"... To ho měla v roce??? Pisálci Blesku z 3.B... Ach jo...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání