Sobota 22. ledna 2022
Svátek slaví Slavomír, zítra Zdeněk
Oblačno, déšť se sněhem 1°C

Mladík (†23) doslova rozpůlil svého bavoráka: Nepřežil, spolujezdec skončil v nemocnici

Autor: rix - 
22. listopadu 2021
20:03

Tragická nehoda se stala ve slovenské obci Považany. Mladík tam společně se spolujezdcem uháněl vysokou rychlostí, přičemž nezvládl řízení. Auto se po karambolu doslova rozpůlilo! Oba nešťastníci vylétli z vozu, jeden byl na místě mrtev, druhého odvezla sanitka.

Lidé z okolí se ihned k místu nehody seběhli, aby pomohli. Čekal na ně ale pouze děsivý pohled. Auto bylo skoro vedví a oba mladíci, kteří ve voze jeli, leželi bezvládně na silnici. Na místo vyrazili záchranáři. „Po našem příjezdu se obě osoby nacházely mimo vozidlo,“ potvrdili. Jak dále uvedli, třiadvacetiletý mladík na místě zahynul, zatímco druhého převezli ve vážném stavu do nemocnice.

Zatím není jasné, jak ke strašné tragédii došlo. Vše ale nasvědčuje tomu, že mladíci nejenže nebyli připoutáni, ale ještě upalovali skrze vesnici vysokou rychlostí. „Podle předběžných informací měl řidič vozidla BMW narazit do sloupu veřejného osvětlení. Trosky byly rozmetány asi sto metrů od místa nárazu,“ popsala mluvčí policistů Danka Adámiková.

Jak uvedl deník Noviny.sk, kriminalisté budou dále zjišťovat, zda nebyl řidič pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. To ukážou až výsledky nařízené soudní pitvy.

Video V Považanech na Slovensku došlo k hrozivé autonehodě. - TV JOJ

majke79 ( 22. listopadu 2021 23:04 )

Cigarko , volume , na tachaci 200 , dobry ne

offline ( 22. listopadu 2021 21:46 )

To bude výzva dostat tohle auto na áčka jako nebourané po důchodci, ale já Slovákům věřím. Ti dokážou u Gejzy v kůlně po víkendech zázraky.

trintin ( 22. listopadu 2021 21:44 )

Prisámbohu som nepil, iba harom deci slivovice.

delviar ( 22. listopadu 2021 20:52 )

To urobil dobre,o jedného kok@t@ menej!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání