Úterý 19. října 2021
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
Oblačno 14°C

Muž chrstl své bývalé přítelkyni kyselinu do obličeje: Neunesl, že se s ním rozešla

Autor: rix - 
9. října 2021
18:21

Brit se oblékl do odolného oděvu, nasadil si masku a hodil kyselinu do tváře své bývalý přítelkyně. Šlo o brutální o čin motivovaný žárlivostí. Obětí je nadějná mladá lékařka. Útočník Milad Rouf se k činu posléze přiznal. Doktorka Rym je z útoku zdrcená. 

Jak uvedl deník Metro, mladá lékařka Rym Alaoiuová dopadla po útoku hrůzostrašně. Kyselina jí rozleptala obličej, krk a hrudník. Brutální čin se stal začátkem letošního roku v anglickém Brightonu. Lstivý útočník Milad Rouf se na útok připravil. Měl na sobě vycpané oblečení, sluneční brýle a dokonce make-up, aby působil jako černoška silnější postavy. Pak jen zaklepal na dveře bývalé přítelkyně a chrstl jí do obličeje kyselinu. 

Nebohá dívka byla převezena do nemocnice, kde sama pracovala. Její kolegové byli v šoku. Rym se z útoku nedokáže vzpamatovat. „Od doby, co se stal ten útok, se můj život od základů změnil. Žiji v konstantní psychické a fyzické bolesti. Bojím se o svou budoucnost,“ uvedla zdrcená dívka. „Okradl mě o část mé kariéry a mého života. Nechápu, jak někdo může něco takového spáchat,“ dodala Alaoiuová. 

Milad Rouf se k nechutnému útoku přiznal a soud mu vyměřil jedenáct let s možností prodloužení trestu. Dívka se měla s útočníkem seznámit na škole v Cardiffu a začali spolu chodit. Jejich románek ale neměl dlouhého trvání, Rym se s Miladem zanedlouho rozešla. „Rouf jednal z prosté žárlivosti a hněvu, že byl odmítnut,“ uvedla soudkyně Christine Laingová.

StarejLojza ( 14. října 2021 17:02 )

Kdyby byl bílej, tak dostane dvojnásob☝️

zemanbures ( 9. října 2021 22:44 )

11 let, směšný trest. Myslel jsem, že směšně nízké tresty za brutální zločuny dávají soudy jenom u nás, ale jak je vidět, tak se tak děje i ve VB. Zločin toho prasete by měl být hodnocen jako vražda, ta žena má totálně zničený život. Já osobně bych to prase nechal celého namočit do kyseliny a vyhodit ho do odpadu.

Uživatel_5539913 ( 9. října 2021 22:02 )

Prej Brit,černej jak uhlí neg..nebo arab,chudák holka

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání