Úterý 18. ledna 2022
Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka
Oblačno 3°C

Muž odmítl sexuální služby tetované prostitutky: Tak mu ukradla BMW!

Autor: rix - 
7. října 2021
21:13

Jen těžko se smiřovala prostitutka Jennifer Whyteová (35) s tím, že její klient si na poslední chvíli rozmyslel využití jejích sexuálních služeb. Rozhořčená na obličeji potetovaná nevěstka ukradla s pomocí svého partnera zákazníkovi drahý bavorák! Její pomstu teď ale řeší skotští policisté. 

Podroušen dvěma láhvemi vína si jeden ze sexuchtivých Skotů usmyslel, že si objedná prostitutku. Když na internetu narazil na profil Jennifer Whyteové, bylo jasno. „Sexy a přátelská, ten nejlepší zážitek,“ stálo na síti. Muž nelenil a na tváři potetovanou prostitutku si objednal. Alkohol ale sehrál svou roli a klient mezitím usnul. 

Jak uvedl deník Metro, ze sladkého spánku ho vyrušil až bzučák jeho vchodových dveří. Whyteovou i přes svou ospalost pustil dovnitř. Pro prostitutku ale ihned přišla studená sprcha. Její klient jí oznámil, že nemá žádné peníze a svou objednávku si rozmyslel. Jennifer si nenechala nic líbit. Po muži požadovala alespoň peníze za taxi. To nebyl problém a potetovaná kráska odešla z bytu. Dveře za sebou však nezamkla. 

Toho zanedlouho využil její partner David Donald. Vtrhl do bytu a začal unavenému opilci vyhrožovat. „Vběhl do bytu v mikině a se šálou, která mu překrývala obličej. Jednu ruku měl za zády a požadoval od klienta peníze,“ vysvětlil státní zástupce Gavin Burton u soudu. „Musíš mít prachy, vždyť máš BMW,“ měl naléhat Donald na překvapeného muže. Ten ze strachu poslal na Donaldův účet v přepočtu 1 400 korun. Situace tím měla být vyřešená. 

Když Donald i s prostitutkou odešli, přišel chlapík na nemilé překvapení. Klíče od jeho fára zmizely. Když vykoukl ven, neviděl ani své BMW. Ihned zavolal Whyteové, ale ta telefon nebrala. Obrátil se tedy na policii. Auto bylo dohledáno o kousek dál a ženino DNA bylo nalezeno na volantu a ruční brzdě. Whyteová s Donaldem se ke krádeži auta a vyhrožování přiznali. 

Video Exkriminalista Doucha prozradil, jak se provádí výslechy podezřelých - Jiří Marek

Podívejte se na galerii plnou prostitutek a jejich životních osudů:

 

Saschajede ( 7. října 2021 22:50 )

Ani den bez humáče from GB

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání