Pondělí 26. července 2021
Svátek slaví Anna, zítra Věroslav
Oblačno, bouřka 27°C

Hrozivá nehoda na Zlínsku: Audi se napíchlo na svodidla!

Autor: ran - 
19. června 2021
10:10

Hrozivě vypadající nehoda se stala na Zlínsku, kde řidič se svým autem značky Audi skončil doslova napíchnutý na svodidle. Muž skončil v péči záchranářů. Po střetu s bezpečnostním zařízením na místě zbyly velké fleky od provozních kapalin a zřetelná brzdná dráha od pneumatik.  

K nehodě došlo v pátek 18. června večer v katastru obce Všemina na půli cesty mezi Zlínem a Vsetínem. Neznámý řidič tam osobákem najel na svodidlo takovým způsobem, že z něj vozidlo museli hasiči vystřihávat.

Na místo zamířili hasičské profesionální jednotky z obou větších měst. Tou dobou už řidiče na místě ošetřovala posádka sanitky, která ho posléze odvezla se zraněními do nemocnice.

Pro zdemolované auto si posléze – po zadokumentování nehody policií – přijela odtahovka. Protože při manipulaci s vrakem z něj vytekly provozní kapaliny, hasiči ze Zlína se po půlnoci museli na místo vrátit a skvrny zasypat sorbentem a odstranit. Uvedli to požárníci na svých sociálních sítích.

Skvrny, ohrožující bezpečnost provozu, včas zmizely, známky po zběsilém brzdění před nárazem na místě ale zůstaly jako memento pro ostatní projíždějící řidiče, aby si vážili svého zdraví a života.

Uživatel_5529794 ( 21. června 2021 01:48 )

Za volantem seděl chlapík, který nikdy neměl přestupek

bizon_pepa ( 19. června 2021 18:33 )

Ne, proč se ptáš?

bizon_pepa ( 19. června 2021 16:25 )

To je takový trapný názor. Mně to spíš připadá, že bylo špatně namontované to svodidlo. Rsp. nejspíš by nemělo umožnit napíchnutí vozidlo. Ale hlavně, že máme na ministerstvu besip, který točí nesmyslné filmy, několik let nemáme ministra dopravy a pak to takhle vypadá.

bullshit ( 19. června 2021 11:48 )

Opravdoví vohnouti mají spíše BMW + kšiltovka s kšiltem dozadu...

babylove ( 19. června 2021 11:36 )

Podle typu vozidla zjistíš co za xindla frajerskýho v něm sedělo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání