Sobota 12. června 2021
Svátek slaví Antonie, zítra Antonín
Oblačno, bouřka 25°C

Máma (40) se svým manželem úmyslně zapálila dům: V plamenech zemřelo jejích šest dětí!

Autor: rc - 
5. května 2021
21:37

Pouze polovinu trestu si odseděla Mairead Philpottová (40) z Británie. Čtyřicetiletá žena se měla podílet na požáru, v němž zemřely její děti Duwayne (†13), Jade (†10), Jack (†9), John (†8) a Jayden (†5). Požár měla založit ve spolčení se svým manželem Mickem a jejich přítelem, aby získali lepší byt!

V listopadu minulého roku byla z vězení propuštěna Mairead Philpottová, která byla odsouzena na sedmnáct let za smrt jejích šesti dětí! Čtyřicetiletá žena si však nakonec odseděla pouhou polovinu trestu a již si užívá svobodu. Žena, která vychovávala šest malých dětí, byla zatčena v roce 2012 poté, co v jejím době v Allentonu vypukl požár, při němž přišly o život všechny děti. V plamenech zemřel chlapec Duwayne, jeho sestřička Jade, bratři Jack a John, Jesse a Jayden.

Podle informací britského deníku Daily Mail se Mairead snažila své děti, které pokojně spaly ve svých postýlkách, zachránit, ale marně. Všechny se nadýchaly kouře a zemřely. Vyšetřovatelé později zjistili, že požár nebyl tragickou nehodou, ale že v něm měli prsty manželé. K založení požáru údajně přemluvil Mairead její manžel Mick. O jejich úmyslech věděl i jeho kamarád Mosely. Manželé chtěli získat lepší dům.

Navíc Mick chtěl požár shodit na svou exmilenku Lisu Willisovou. Soudce tehdy nazval jejich spiknutí za ničemný a nebezpečný plán. Mick byl odsouzen na doživotí a Mosely s Mairead na sedmnáct let. Výše uvedený deník navíc uvádí, že Mick, který se oženil s Mairead v roce 2003, využíval své děti k získávání ohromných dávek, které dělaly až 60 tisíc liber ročně (cca 1,8 milionů Kč)!

VIDEO: Víte, jak se zachovat při požáru ve vašem bytě či domě?

XLADI ( 6. května 2021 03:02 )

O tomhle případu je natočen dokument. Ta rodina byla bílej odpad co nikdy nedělal. A ten chlap měl sedět už dávno. V dokumentu zaznělo že v minulosti málemnzabil matku s dcerou, ale odseděl si ha to strašně málo na to že je téměř vykuchal. Když vylezl začal zneužívat sociální dávky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání