Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 22°C

Sebevrah (†42) skočil ze 14. patra přímo na mámu (†41) s kočárkem: Žena i muž zemřeli

Ilustrační foto  (Autor: Fotbal v Karlovarském kraji)
Autor: ran - 
1. srpna 2020
19:30

Tragicky skončil rodinný výlet na sídlišti v maďarské Budapešti. Manžel a dvě děti se museli dívat na to, jak jejich maminka umírá přímo před vchodem do domu, kde bydleli. Spadl na ni sebevrah ze 14. patra.

Čtyřčlenná rodina se připravovala na odchod z bytu, neměla však tušení, že se na ni řítí neštěstí. Bydleli ve dvanáctém patře paneláku a jen o dvě patra výš se v tu dobu schylovalo k sebevraždě. Muž (†42) nejen že si vzal život, ale bohužel přitom s sebou na onen svět ještě vzal nevinného člověka, který se tam vůbec nechystal.

Do domu chvíli před tragédií podle deníku Blikk vešel muž s brašnou a zakrátko vyskočil oknem z chodby přímo na ulici. Shodou nešťastných okolností v tom okamžiku ze vchodu právě vycházel zmíněný pár se dvěma dětmi. 

Miminko si sanitka odvezla

Sebevrah dopadl přímo na maminku (†41). Oba byli na místě mrtví. Žena před sebou tlačila kočárek s nejmladším potomkem. Dívenka utrpěla jen lehká zranění. Otci a druhému dítěti se nic nestalo. Na místo tragédie se sjely čtyři sanitky, děťátko z kočárku si lékaři pro všechny případy nechali v nemocnici na pozorování. 

lunatic ( 2. srpna 2020 03:46 )

Cože? On je ještě i znečistil? To zřejmě autor ohleduplně nezmínil ...

Alexxx ( 2. srpna 2020 00:33 )

Je to sice tragédie ale stejně jaká je pravděpodobnost že na vás dopadne sebevrah? To je jistější výhra v loterii

sebastian1234 ( 1. srpna 2020 21:25 )

Tezkou sracku jsi napsal...

lunatic ( 1. srpna 2020 20:05 )

Z celého případu lze myslím logicky vyvodit, že ten sebevrah byl heterosexuální orientace - jinak by totiž skočil spíše na manžela

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud