Kriminálník Roman pláchl z psychiatrické léčebny: Policie ho dopadla v restauraci

Romana V. se podařilo dopadnout v pražské restauraci.  (Autor: Policie ČR)
Aktualizováno -
17. července 2020
13:04
Autor: ČTK, shp - 
16. července 2020
13:34

Policie dopadla  šestadvacetiletého pacienta Psychiatrické nemocnice v Dobřanech na Plzeňsku. Roman V. má soudem nařízené ochranné ústavní léčení, jelikož se v minulosti dopustil násilné trestné činnosti. Strážci zákona dopadli uprchlého muže v pražské restauraci.

Drogově závislý muž mohl být nebezpečný sobě i svému okolí. Policie upozornila na to, aby se ho lidé rozhodně nepokoušeli sami zadržet, ale aby okamžitě nahlásili, pokud ho někde uvidí nebo o něm budou vědět, řekla policejní mluvčí Ivana Jelínková. Web Novinky dokonce uvedl, že muže v minulosti stíhali kvůli vraždě ve stádiu pokusu!

Muž se ve středu nevrátil z vycházky, kterou měl do 17:00 povolenou po areálu nemocnice. „Dle poznatků policistů není vyloučeno, že by se mohl pohybovat na území hlavního města Prahy. Své trvalé bydliště má nahlášené v Karlových Varech, proto je možné, že se může objevit i v této lokalitě. Policisté však nevylučují, že se může pohybovat napříč celou Českou republikou,“ uvedla mluvčí. 

Romana V. se nakonec podařilo dopadnout v pátek v Praze. „Uprchlík z psychiatrické léčebny byl ve čtvrtek vypátrán v restauraci v Praze,“ uvedla mluvčí policie Ivana Jelínková bez dalších podrobností.

MrdejLachtanaDoUcha ( 16. července 2020 22:18 )

To víš že jo ty knedlíku. Přijď mi to říct sem, troubo

MrdejLachtanaDoUcha ( 16. července 2020 21:20 )

Já už jsem dávno na takové kriply připravenej a ozbrojenej. Táta má taky zbraň, dokonce i moje 70letá máma si jen ze srandy udělala zbrojní průkaz. Teď jenom čekáme, až nás talovejhle nějakej blbeček přijde potěšit návštěvou

bapornti ( 16. července 2020 18:50 )

LEEXI.ŇET - úžasné seznаmovaсí místо prо dospělé, ktеří chtějí najít pаrtnеra, který budе mít seх

tomik007 ( 16. července 2020 17:12 )

A je na ceste do HNUTI

dietr ( 16. července 2020 16:48 )

Možná je nebezpečný svému okolí, každopádně nemocniční porsonál a zdr. sestry si mohou na chvíli oddechnout.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud