Další incident na železnici! Na Chrudimsku vykolejil osobní vlak

Autor: dce, ČTK - 
15. července 2020
21:28

Další drama na železnici! Ve středu večer vykolejil na Chrudimsku osobní vlak. Po dvou velmi vážných nehodách na Karlovarsku a Kolínsku jde o další vážný incident. Tentokrát se naštěstí obešel bez zraněných a obětí na životech.

„Při vjezdu do stanice Medlešice na Chrudimsku večer vykolejil osobní vlak,“ uvedly České dráhy na webu. Mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal řekl, že nikdo nebyl zraněn. Provoz na trati je podle údajů na webu drah přerušený a v úseku Chrudim–Medlešice je zavedena náhradní autobusová doprava.

Video Fatální srážka vlaků u Perninku 

V posledním týdnu se na železnici stalo několik nehod. Nejtragičtější byl střet dvou vlaků na Karlovarsku u Perninku, při kterém zemřeli dva lidé a dalších 24 bylo zraněno. Další nehoda se stala v pátek na trati mezi Prahou a Kolínem. U pražských Běchovic narazil vlak bez cestujících do čekajícího rychlíku, nikdo se nezranil. Na stejné trati u Českého Brodu pak v úterý večer narazil osobní vlak do zadní části nákladního expresu. Při nehodě zemřel strojvedoucí. Příčiny nehod se zatím vyšetřují, podle předběžných zpráv šlo o lidské chyby.

V galerii si můžete prohlédnout fotografie z nehody u Českého Brodu a srážky vlaků u Perninku:

gravdibi ( 15. července 2020 21:47 )

LEEXI.ŇET - úžаsné seznаmоvaсí místo pro dospělé, kteří chtějí najít partnеrа, který budе mít sеx

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud