Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 14°C

Starší paní skončila pod koly kurýra: Zabil ji pár metrů od domu!

Autor: DH - 
17. června 2020
16:18

K tragické události došlo v úterý v Nitře na Slovensku. V městské části Krškany srazila dodávka kurýrské firmy důchodkyni. Nehodu nepřežila. 

K neštěstí došlo podle policie tak, že v momentě, kdy řidič dodávky opouštěl areál firmy, vyšla ze sousedního domu pětašedesátiletá žena. O pár sekund později už ležela pod koly. „Vyjížděl jsem ze dvora a ona mi skočila přímo před auto, když jsem se chystal dávat přednost,“ popsal samotný řidič nehodu pro TV JOJ.

Kurýr se měl údajně rozhlédnout napravo i nalevo, už si ovšem nevšiml, že mu před dodávkou po chodníku přechází seniorka. Pak se rozjel. Následně zavolal ženě pomoc, záchranáři na místě poraněnou paní oživovali několik minut, ale marně. Zemřela.

Video: Důchodkyně skončila pod koly kurýra: Srazil ji pár metrů od domu

Video Důchodkyně skončila pod koly kurýra: Srazil ji pár metrů od domu 

„V podstatě bydlela v sousedním dvoře. Vyšla, viděla, že stojím, tak šla před auto a já jsem si jí nevšiml,“ doplnil zdrcený řidič. Po nehodě zůstal ve velkém šoku. Navíc bude mít teď co do činění s policií. „Zahájili jsme trestní stíhání ve věci usmrcení,“ potvrdila policejní mluvčí z Nitry Viktória Borloková.

Jirik-ta ( 18. června 2020 11:31 )

To nejde. To by bylo podněcování ke všemu. Už takhle si zahráváme. Nechte se unášet proudem našeho demokratického tisku.

Monikay ( 17. června 2020 16:55 )

takže mu tam neskočila, ale prostě dodávka stála a ona před ní přecházela. řidič si ji nevšiml.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud