Přepadení banky v přímém přenosu: Lupič vzal rukojmí a hrozil výbuchem!

Autor: ran, ČTK - 
23. května 2020
15:59

Převlékl se za kurýra a šel vyloupit banku. Zloděj požadoval výkupné za rukojmího, kterého na místě zajal. Naštěstí při incidentu nedošlo k žádným škodám ani obětem na životech. Svoje počínání si po celou dobu nahrával a živě ho přenášel na internetu, a to i při zatýkání!

Ruští policisté dnes zadrželi muže, který zajal přinejmenším jednoho rukojmího v bankovní pobočce v centru Moskvy a údajně se domáhal vysokého výkupného pod pohrůžkou, že odpálí podomácku vyrobenou bombu. O zneškodnění útočníka informovala agentura TASS s odvoláním na nejmenovaného policistu.

„Zásahová jednotka právě podnikla útok do filiálky Alfa-Banky a zadržela útočníka, který hrozil, že banku vyhodí do povětří. Podle předběžných údajů měl podezřelý atrapu bomby,“ řekl zmíněný zdroj.

„Spolu s útočníkem byl v bance jeden rukojmí. Nikdo nebyl zraněn. Podezřelý nekladl odpor, choval se klidně a dál pokračoval v přímém přenosu na své stránce na sociální síti,“ dodal.

Útočník podle agentury Interfax vstoupil do pobočky v uniformě kurýra rozvážejícího jídlo. Pětici zaměstnanců banky se pobočku podařilo opustit druhým východem, a tak u útočníka zůstal pouze jeden návštěvník banky v roli rukojmího.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud