Muž živě vysílal adrenalinovou honičku s policisty: Ti ho v přímém přenosu zastřelili!

Autor: shp - 
7. května 2020
14:48

Řítil se po dálnici v Indianapolis jako smyslů zbavený. Zběsilé jízdy Seana Reeda si samozřejmě všimli i policisté, kteří ho začali pronásledovat. Muž stál o pozornost a začal pronásledování a honičku živě vysílat přes facebook. Čtyři tisíce lidí tak viděly na vlastní oči jeho smrt!

Policie si zaznamenala Reeda na dálnici č. 65 a začala ho pronásledovat. Muž nezastavil a snažil se ujet. Rozjela se honička jako z akčního filmu, která trvala celých 15 minut. Poté Reed zastavil a začal před policisty utíkat po svých.

Video Policisté zastřelili muže při adrenalinové honičce, kterou živě vysílal na facebooku. - Facebook

Strážci zákona na něj křičeli, ať se vzdá, ale on je neposlechl. Když se ho snažili dostat pod kontrolu a vypálili po něm, začal se ohánět pistolí. Nakonec na policisty vystřelil a oni palbu opětovali. Muže, jehož identifikoval list Indianapolis Star, zastřelili.

Smrt v přímém přenosu

I v té době však Reed stále živě vysílal. Jeho smrt, která nastala v důsledku střelného zranění, viděly živě čtyři tisíce lidí. Během zásahu padlo celkově 14 výstřelů. Kolik se ho účastnilo přesně policistů, není jasné. Reakce sledujících na sociální síti byly zděšené.

Co to k***a je?,“ tázal se jeden. „Ach můj bože, oni ho zastřelili,“ psal další. Pár jedinců však přesto pochybovalo o pravosti videa. Ostatně sama policie jeho autentičnost nepotvrdila. Stejně jako nechtěla uvést identitu zastřeleného.

Byla střelba oprávněná?

Zásah se prošetřuje. Policista, který vypálil fatální kulku, byl dočasně uvolněn ze služby a prověřuje se, zda měl na použití smrtícího prostředku právo. Tisíce lidí viděli drsnou realitu amerických strážců zákona na vlastní oči. Zůstal jim nejspíš děsivý zážitek, který z paměti jen tak nevymažou.

MrdejLachtanaDoUcha ( 8. května 2020 16:46 )

Konečně nějaké pozitivní zprávy. Na to video jsem se s chutí podíval.

zkratik ( 7. května 2020 18:33 )

"hezký" video je na něm h.o.v.n.o vidět

narcis ( 7. května 2020 18:13 )

isnspirace pro naše policisty nebát se střílet!

ANO_nam_bude_lip ( 7. května 2020 15:51 )

On po nich střílel a oni měli dělat co? Říci mu tyty chlapečku, to se nedělá?

gurke ( 7. května 2020 15:34 )

To není rasismus ale jen životní zkušenost.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud