Šofér si naložil pejska na střechu a vezl ho na kapotě! Dovnitř by se mu prý nevešel!

Autor: jžk - 
26. dubna 2020
21:02

Bizarní situace, kdy černý pes balancoval na střeše jedoucího auta, byla zachycena na bezpečnostní kamery. Na nezodpovědného páníčka zavolalo policii hned několik lidí, ta záběry následně zveřejnila na sociální síti.

V čínském městě Le-šan v jihozápadní provincii S'-čchuan mohli být zdejší obyvatelé svědky nevšedního výjevu. Jezdilo po něm totiž auto se psem na střeše. Proč? Řidič a majitel zvířete v jednom se rozhodl vzít svého čtyřnohého kamaráda k veterináři.

Ten den ale měl údajně zadní sedadla auta zaplněna nákladem a obával se, jak později tvrdil policii, že by zvíře nemělo v kufru dostatek kyslíku. Na námitky policie ohledně bezpečnosti tohoto počinu odpovídal, že psa má dobře vycvičeného a z jedoucího auta by neskočil.

Přitom je na jednom ze záběrů vidět, jak nebohý pes sklouzl po předním skle na kapotu a následně vyleze zpátky na jeho „místo“. Kající se majitel později přiznal, že si své nezodpovědné chování uvědomil až po incidentu s policejními úředníky. Zdali byl muž pokutován, není známo.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud