Úterý 18. ledna 2022
Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka
Oblačno, déšť se sněhem 4°C

Chlapec porušil karanténu a šel ven proti vůli rodičů: Otčím ho po návratu zastřelil!

Autor: ran - 
24. dubna 2020
18:39

V americké Atlantě skončilo soužití rodiny ve společné karanténě hádkou, rvačkou a nakonec i smrtí nezletilého mladíka. De'onte Roberts (†16), kterému rodiče zakázali jít ven, neposlechl a po návratu zemřel rukou nevlastního otce.   

Nejhorší střet se zákonem Bernieho Hargrovea (42) byly doposud jen dopravní prohřešky, za něž před třemi lety vyfasoval podmínku a veřejně prospěšné práce. Nyní během izolace kvůli koronavirové krizi spáchal mnohem horší zločin, uvedl web televize CNN.

Jeho nevlastní syn De'onte se rozhodl, že i přes důrazné zákazy obou rodičů půjde ven. Po vyhrocené hádce z domu skutečně odešel. Po nějaké chvíli se ale vrátil, a to ne v dobrém.

Začal prudce kopat do dveří, což rozzuřilo jeho nevlastního otce Bernieho. Ten se s mladíkem pustil do ostré výměny názorů. Nakonec mezi oběma došlo k divoké šarvátce.

Bernie sáhl po zbrani a zasáhl odbojného mladíka jednou ranou do prsou. Ten po převozu do nemocnice svému zranění podlehl. Během tragického incidentu byla v domě matka a jedno z mladších dětí. Hargrove skončil v policejní cele a čeká na soudní proces. 

 

 

diskutujici ( 25. dubna 2020 06:05 )

Ten už víc očernit nejde

villon ( 24. dubna 2020 22:52 )

Ten člověk chránil zdravý lidu a vy ho takto očerňujete? Kdybychom u nás měli takovéto kvalitní lidi tak by se nedělo to co dnes, že se všecko uvolňuje když lidé umírají jako švestky padají ze stromú.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání