Velký smutek Petry Paroubkové: Její oblíbený učitel zahynul při túře v Nízkých Tatrách!

Autor: jel - 
3. dubna 2020
13:48

Slovenská policie i horská záchranná služba téměř dva měsíce pátrala po šestašedesátiletém učiteli informatiky Jozefu P. Ten byl na výletě v horách, rodině se ohlásil naposledy 9. února. Manželce údajně poslal esemesku, že se vrátí následující den. Domů už však nikdy nepřišel.

Ztracený muž se měl rodině ozvat naposledy 9. února a sdělit jí, že se nachází v oblasti Košáriska na hřebeni Nízkých Tater a sestupuje do níže položené oblasti. Horská záchranná služba uvedla, že zmizení jí bylo nahlášeno 11. února a téhož dne vyrazilo učitele hledat sedm záchranářů a čtyři psi. 

 Z pátrací akce záchranná služba zveřejnila také video:

Dalšího dne se pátrání zúčastnilo dokonce patnáct záchranářů a později také vrtulník, který mohl vysadit pátrací skupinu vysoko v horách. Konečné a tragické vyústění snažení horské služby přišlo ale až na začátku dubna.

Horští záchranáři ho popsali na své facebookové stránce. „Pátrání po Slovákovi v západní části Nízkých Tater je ukončeno. V odpoledních hodinách dne 1. 4. 2020 bylo záchranáři HZS z Nízkých Tater nalezeno tělo 66letého slovenského turisty, který byl nezvěstný od 10. února tohoto roku,“ uvedli. 

Zpráva o úmrtí oblíbeného učitele informatiky zarmoutila nejen jeho blízké, ale také jeho bývalé studenty, které učil na střední škole v Nitře. „Jako učitel byl super člověk, veselý, společenský, velký turista,“ popsal již dříve pro Nitranský hlásnik jeden z jeho bývalých studentů. „R. I. P. pán profesor,“ napsala na stránky horské služby Katarína B.

Tragický odchod však zarmoutil také tlumočnici Petru Paroubkovou, bývalou manželku českého expremiéra Jiřího Paroubka, kterou podle všeho Jozef P. učil v době, kdy studovala v Nitře na gymnáziu. „Bože můj, už ho nemáme,“ reagovala na zprávu záchranářů o nálezu těla. „Jeden z nejsmutnějších dní v tomto roce. Upřímnou soustrast rodině,“ napsala na svém Facebooku.

pavel981 ( 4. dubna 2020 09:25 )

40 let jí byl ukradený a nejednou se hodí k Propagaci ! Je to ubožačka... prý "nejsmutnější den v tomto roce" - ano - když se někde její skoba objeví...

horalysa ( 3. dubna 2020 22:53 )

No nic, dnes diskutuje pouze nadprůměrná inteligence. Tak na to nemám.

Greinfild ( 3. dubna 2020 16:23 )

Škoda toho pána ale co tam cpou tu prasečí kurwu Paroubkovou??Ta prasomrdka má chodit kanálama pitcha zasr.stejně jako ten její bývalej kripl!!!!

majojo ( 3. dubna 2020 15:29 )

Mohl to být hodný člověk, ale dopihele, koho zajímá ta bezvýznamná Paroubková a její parta?

Ocicko ( 3. dubna 2020 15:13 )

Ta Paroubková má ale zlej pohled.Dobře,že se jí Paroubek zbavil.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud