Mladou zdravotní sestřičku chladnokrevně zavraždil manžel: Zůstaly po ní tři děti

Autor: jel - 
1. dubna 2020
18:16

V neděli okolo páté hodiny odpolední se v Middlecliffe ve Velké Británii odehrála tragická událost. Maminku tří dětí a zdravotní sestřičku Victorii Woodhallovou (†31) tam zavraždil její manžel. Hrůza se údajně stala přímo na ulici před svědky!

Zdravotní sestra byla ubodána k smrti před svým domem, přivolaní záchranáři bohužel ihned konstatovali smrt. Podezřelý muž byl zadržen chvíli po incidentu u garáží nedaleko místa činu. Policie incident stále vyšetřuje a pátrá po svědcích události. O pomoc na sociálních sítích prosí také sousedé mrtvé maminky.

Victorie se za čtyřicetiletého bývalého vojáka, který ji chladnokrevně zavraždil, provdala před pouhými sedmi měsíci. „Pochopil jsem, že měli nějaké manželské problémy, možná už nějakou dobu žili odděleně,“ řekl pro Daily Mail soused zavražděné. „Je mi líto těch dětí, přišly o milující matku,“ dodal.

„Ona byla absolutně nejlepší ze všech. Její úsměv byl nakažlivý, její smysl pro humor byl zvrácený a chytrý. Byla prostě báječná přítelkyně,“ píše kamarádka Jenni Tahmassebiová na stránce, kde se snaží získat peníze pro nebohé děti zavražděné.

lunatic ( 1. dubna 2020 18:58 )

Inu kdoví .Je i možné,že manžel chtěl pouze zamezit tomu,aby se nakazila koronavirem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud