Dřív byla Ema (12) úplně zdravé dítě: Teď kvůli koronaviru bojuje o život na plicní ventilaci!

Autor: jel - 
23. března 2020
14:26

V nemocnici v americké Atlantě leží ve vážném stavu holčička známá jako Ema. Té byl už patnáctého března diagnostikován zápal plic a v pátek byla pozitivně testována na Covid-19. Dívka je zatím stabilizovaná, ale je napojena na plicní ventilátor!

Pro ty, kteří si myslí, že děti nemohou dostat Covid-19. Tak to se pletete! Mé dvanáctileté sestřenici byla zrovna diagnostikována korona, “ napsal na svém facebookovém profilu restauratér Justin Anthony. 

V příspěvku také uvedl, že Ema je v nemocnici ve vážném stavu a že nikdy dřív netrpěla žádnými závažnými zdravotními problémy. Pro CNN pak Anthony uvedl, že by její stav měl sloužit jako varování pro mladé, kteří nemoc neberou příliš vážně.

Restauratér vyzývá aby lidé dodržovali doporučení ohledně vyhýbání se jiným lidem, a hlavně dávali pozor na své děti! „Její stav je lepší, ale je na plicním ventilátoru a nemůže sama dýchat. Modlete se za její uzdravení!" zakončil Anthony svůj příspěvek, v němž informoval o stavu dívky, aby tak varoval ostatní.

Před nákazou jsou obvykle varováni starší lidé, či lidé se zdravotními problémy. Podle amerického Centra pro kontrolu nemocí je 20% osob hospitalizovaných s koronavirem ve věku mezi 20–44 lety.

zwil ( 23. března 2020 18:37 )

Pan Anthony ať si kr.afe v té své Juesej...tady na něho nejsem zvědavý.Tafy si nikdo nemyslí, že to děti nemohou dostat. Naopak jsou výbornými přenášeči...

putler_terror ( 23. března 2020 15:47 )

to nevypadá na vybavení americké nemocnice …spíše fotka z českého bordelu jen další bulvární fakenews

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud