Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Smrtelná nehoda na Lounsku: Řidička přehlédla auto na hlavní?

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: Policie ČR Hodonín)
Autor: ČTK - 
27. února 2020
09:31

Při nehodě dvou osobních aut u Postoloprt na Lounsku ve čtvrtek ráno zemřela řidička jednoho z vozů. Druhého člověka se zraněním odvezla sanitka do nemocnice. O neštěstí informovala policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Nehoda se stala krátce před šestou hodinou na křižovatce u výjezdu z Postoloprt na silnici I/7. „Řidička podle dosud zjištěných informací nedala z neznámých důvodů přednost v jízdě autu jedoucímu po hlavní silnici,“ uvedla Hyšplerová.

Žena podlehla zraněním na místě. Řidiče druhého vozu odvezli záchranáři. Policie řídila dopravu na místě kyvadlově.

Jak informovali hasiči, na Ústecku však ráno došlo ještě k další nehodě se zraněním. „Při nehodě u Kadaně 6:22 byl zraněn jeden člověk. Vzala jej do péče Zdravotnická záchranná služba,“ uvedli hasiči.

Zobrazit celou diskusi
EUR 24.37 24.49
USD 22.83 23.01
GBP 28.01 28.21
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Další články
Články odjinud