Sousedské spory skončily soubojem kolosů: Na soka vzal traktor s vidlemi!

Ilustrační foto  (Autor: Shutterstock)
Autor: VaB - 
25. února 2020
19:25

Bizarní sousedský spor museli řešit policisté na Klatovsku. Jedenašedesátiletý muž tu v traktoru s vidlemi najel na svého souseda. Údajně ho totiž štvalo, že jezdil po jeho soukromé cestě. Štěstím bylo, že soused v tu chvíli seděl v nakladači. Traktorista je nyní obžalován z pokusu těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví. Hrozí mu až deset let. O případu informoval deník Právo.

K incidentu došlo podle deníku loni v lednu na hranici jejich pozemků. Obžalovaný muž z Klatovska (61) vytkl svému sousedovi (36), že používá jeho soukromou cestu.  „Křičel, že jsem na jeho cestě. V tváři měl bojovný výraz, pak zatúroval motor a vyrazil proti mně. Stačil jsem na poslední chvíli drbnout volantem, jinak by mě nabral vidlemi, které měl nastavené ve výšce mého sedadla,“ popsal Právu poškozený muž. 

Poškozený uvedl, že po cestě obžalovaného jezdí celá vesnice. Starší muž prý zase ke své komunikaci jezdí přes cestu poškozeného. Společnou řeč se jim ale najít nepodařilo. 

Agresor má nyní kvůli incidentu opletačky s policií. „Svůj traktor použil jako zbraň. K vážnému následku nedošlo jen pouhou náhodou díky rychlé reakci poškozeného. Obviněný si musel být vědom toho, že při najetí do nepoměrně menšího stroje může dojít k jeho převržení a tím k vážnému zranění řidiče stejně jako při jeho zasažení vidlicemi,“ cituje Právo vyšetřovatele.

Státní zástupkyně muž obžalovala z pokusu těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví.  Za tyto činy mu hrozí až desetiletý pobyt ve vězení. 

jebuto ( 25. února 2020 20:48 )

Máááágooooooor

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud