Mladík zapojil mobil na nabíječku a v okamžiku byl mrtvý: Jeho dívku výboj omráčil

Autor: jžk - 
22. února 2020
10:49

Mladý pár z Ruska, Kirilla Matveeva (†20) a Miru Polyshinovou (20) zasáhl 17. února elektrický proud ze špatně izolované nabíječky na telefon.

Rus byl na místě mrtvý. Jeho přítelkyně popsala, že se tak stalo poté, co zapojil do zásuvky nabíječku za účelem nabít si svůj smartphone. Dívku, ležící vedle svého přítele v posteli, rána pouze omráčila. Když se probrala, zjistila, že Kirill nedýchá.

Okamžitě zavolala záchranáře z města Yoshkar-Ola a pokusila se mu dát první pomoc, ale bylo pozdě. Ani ona, ani záchranáři už nemohli mladíkovi, který pracoval jako automechanik, pomoci.

Podle policie je na vině elektrický kabel, který nebyl řádně izolován. Vyšetřování okolností stále probíhá. Slečna Polyshina sdílela na svých sociálních sítích emotivní vzkaz: „Odpusť mi, že jsem tě nemohla zachránit. Zkoušela jsem to, ale ani záchranáři nemohli. Miluju tě, ale to ty víš..“

mikes15 ( 22. února 2020 14:03 )

Je to nějaký divný. To napětí v zásuvce není životu nebezpečné to mám vyzkoušeno když jsem vylepšoval doma osvětlení

_zacotomame ( 22. února 2020 11:48 )

Žádný kabel na vině nebyl. Na vině byla shitová nabíječka z Číny, protože kdyby byla v cajku, můžeš její kabel přestřihnout, odizolovat a olíznout. Maximálně tě na jazyku pošimrá 5V. Jenže když ti dementi vinou v trafu sekundár přímo na primár bez kloudného dielektrika, není se co divit.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud