Mladík krutě zavraždil babičku a další tři lidi: Vražda pedofila ho posadila na elektrické křeslo!

 (Autor: Archiv)
Autor: chal - 
21. února 2020
12:24

Zabil tři lidi včetně své babičky, trest smrti ale dostal až za ubodání pedofila ve vězení. Nicholas Todd Sutton (58) z amerického Tennessee čekal v cele smrti 35 let. Ve čtvrtek by měla nadejít jeho poslední hodinka.

Nicholas Todd Sutton před 40 lety své rodině jednou provždy zkazil Vánoce. V roce 1979, když mu bylo 18 let, se měl ke štědrovečerní tabuli dostavit i s babičkou Dorothy. Místo toho ale přišel sám, zato s dárky od babičky a škrábanci v obličeji.

Suttonovi příbuzní druhý den o zmizení seniorky informovali policisty, kteří vzápětí její tělo našli v řece. Jak se ukázalo, 18letý Sutton seniorku přepadl, zmlátil polenem do bezvědomí a utopil ji v řece. To vše kvůli penězům. Mladík byl závislý na kokainu a po babičce žádal peníze, aby měl na drogy.

Jak ukázalo policejní vyšetřování, důchodkyně nebyla jedinou Suttonovou obětí. Před Dorothy mladý Nicholas v roce 1979 zavraždil i kamaráda ze školy Johna Large a drogového dealera Charlese Almona. Za tři vraždy si měl Sutton ve vězení odpykat doživotní trest.

V roce 1985 ale za mřížemi zabil pedofilního násilníka Carla Estepa. Za jeho vraždu už dostal trest smrti. Podle vyšetřovatelů i za touto vraždou stály drogy. Vězni se kvůli nim dostali do křížku a Estepo vyhrožoval Suttonovi pobodáním. Ten ale spolu s dalšími dvěma kumpány pedofila přemohl a zavraždil.

Na trest smrti čeká Sutton už 35 let. Exekuce by měla proběhnout tento týden, Sutton si mezi smrtící injekcí a elektrickým křeslem vybral druhé jmenované.

pajato73 ( 21. února 2020 12:40 )

dobrovolne elektricke kreslo??? tyyyyy vole.............. si myslim, ze injekce je lidstejsi....??

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud