V parku našli tělo mladé ženy: Pitva odhalila brutální násilí!

Autor: rc - 
24. ledna 2020
11:17

Slovenská policie vyšetřuje smrt ženy, jejíž tělo bylo nalezeno ve středu večer v košickém parku v místech, kde se sdružují bezdomovci. Podle výsledků pitvy se mělo jednat o násilný zločin. Případem se zabývá policie.

Ve středu večer bylo nalezeno v košickém parku v Popradské ulici bezvládné tělo mladé ženy. V té části se sdružují hlavně bezdomovci. Ostatní obyvatelé Košic se jí naopak vyhýbají. „Vyskytují se hlavně v támhleté části. Tam je taková budova nějaká,“ uvedl obyvatel Košic pro TV JOJ. „Jsou tam, ale my kolem nich nechodíme,“ potvrdila pro televizi jedna z obyvatelek města.

Na místo se večer sjeli policisté, hasiči a lékař. Zamířili k šachtě, která se tam nachází. „Po příjezdu na místo jsme pomáhali policejnímu sboru s osvětlením místa. Po zdokumentování události policií pomocí lezecké techniky bylo tělo vyzvednuto ze šachty. Následně odevzdáno policii a ohledávajícímu lékaři,“ uvedli hasiči v prohlášení. V případu byla nařízena pitva, která odhalila, že četná poranění, které žena měla na hlavě, trupu a na končetinách, si nemohla způsobit sama. Strážci zákona případ vyšetřují jako vraždu.   

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud