Muž se při požáru zaklínil mezi dveřmi: Kropení zahradní hadicí nepomohlo

Autor: yks - 
31. prosince 2019
12:03

K velké tragédii došlo v neděli u koupaliště v Chocni na Pardubicku. Začala tam hořet chatka, ve které se v té době nacházel muž. Tomu se nepodařilo prostor včas opustit a na následky poranění později zemřel.

Hasiči pardubického kraje vyjížděli v neděli v podvečer k požáru v Chocni, který zachvátil zahradní chatu nedaleko místního koupaliště. Jako první si plamenů povšiml muž, který si na místo šel zabruslit. Sám byl dobrovolný hasič, snažil se proto zachránit obyvatele, který zůstal uvězněný v ohnivém pekle. O neštěstí informovali pardubičtí hasiči na svých webových stránkách.

Dostat se k muži, který se zaklínil mezi dveřmi chatky, se hasiči přes obrovský žár nedařilo. Pokoušel se proto alespoň ochlazovat popáleného muže vodou ze zahradní hadice. Když na místo dorazila jednotka hasičů, mohla konečně uhasit plameny a vyprostit popálenou oběť.

Muž musel být resuscitován. Zachránci přivolali vrtulník, který ho transportoval do nemocnice. Jak uvedla televize Prima, oběť měla vážně popálené dýchací cesty a utrpěla také popáleniny 3. stupně na těle. Později bohužel utrpěným zraněním podlehla.

Popálil se také dobrovolný hasič, který se muže z chatky marně pokoušel zachránit. Také on musel být ošetřen. Hasiči museli z objektu odnést propan-butanovou láhev. Teprve pak, krátce před tři čtvrtě na devět večer, dohasili zbylá ohniska. „Vyšetřovatelka hasičů nyní zjišťuje, co požár způsobilo. Škoda byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun,“ uvedli hasiči.

 

tezardsen ( 31. prosince 2019 13:38 )

𝓌𝓌𝓌.𝐵𝒶𝒹𝑜𝑜.𝓇𝑒𝒹 - Toto je místo, kde se dívky snaží upoutat pozornost mužů

Michal Michal ( 31. prosince 2019 12:57 )

Zabila ho ta voda , když chlastal před tím rum ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud