Řidič u Slaného jel několik kilometrů v protisměru, zabil se při srážce šesti aut

Autor: ČTK - 
15. prosince 2019
22:15

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. „Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel,“ řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Hnuep ( 16. prosince 2019 15:57 )

Šmírování lidí:

http­s://ww­w.bl­esk.cz­/cla­nek/re­giony-praha-praha-zpra­vy/626­392/po­licie-chce-v-praze-testovat-rozpoznavani-obliceju-jako-z-orwellova-romanu-kritizuji-politici.html

http­s://e­uroz­pravy­.cz/do­maci/­arma­da-a-poli­cie/r­ozpoz­nava­ni-obliceju-prazska-policie-chce-testovat-novou-technologii-reakce-jsou-rozpo­rupln­e.9d­70da6d/

Hnuep ( 16. prosince 2019 15:54 )

Físli v Praze chtějí zavést tzv. "pilotní projekt" rozpoznávání obličejů z veřejných kamer po městě. Sepsali na to nějaký dopis na Magistrát , ten byl zveřejněný, ale fisli zapírají . Důvodem má být mimochodem jakási migrační krize nebo co (jak ale chtějí rozpoznat migranta, který zde do té doby nebyl?). Fakt je, že z toho papíru moc nejde pochopit, co tím chce autor říct. A je tam tuším jméno generála Lercha. Ostuda.

Taže hračičky by je bavily.

Ale aby dali na dálnici na nájezd do prosměru detektor třeba se semaforem, který zastaví přepnutím červené a sirénou šílence, co chce najet do protisměru, to nikoho nenapadne.

oxygene.p ( 16. prosince 2019 06:47 )

Ješteže zemřel , za tohle si nic jinýho nezasloužil.

Jan Brandis ( 16. prosince 2019 04:00 )

Jako s r a č e k 😂

tomik007 ( 16. prosince 2019 00:14 )

Kolik tech Koczku vlastne je ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud