Marián jel provětrat své ferrari: Skončil ve svodidlech, škoda je téměř 4 miliony!

Autor: rc - 
20. října 2019
06:20

Nehoda se stala mezi slovenskými městy Žiar nad Hronom a Žarnovicemi. Ve čtvrtek odpoledne tam havaroval Marián, který řídil luxusní ferrari. Jednatřicetiletý řidič se řítil po vozovce příliš velkou rychlostí a narazil do svodidel! Mariánovi se naštěstí nic nestalo, ovšem škoda na autě se vyšplhala na 151 tisíc eur (3 874 660 Kč)!

Projet své luxusní ferrari se ve čtvrtek rozhodl Marián pocházející ze slovenského města Lučence. Jednatřicetiletý řidič jel po silnici R1, když mezi obci Žiar nad Hronom a Žarnovice narazil do svodidel! „Jednatřicetiletý Marián z Lučence řídil Ferrari F152 po rychlostní silnici, přičemž z důvodu nepřizpůsobení rychlosti jízdy svým schopnostem narazil vozidlem do svodidel,“ uvedla policie v prohlášení na facebooku s tím, že škoda se vyšplhala na téměř čtyři miliony korun!

Mariánovi se naštěstí nic nestalo. Na tom samém místě však před časem došlo k tragické autonehodě, při níž zemřela mladá žena. „Chceme připomenout smutný jarní den, kdy v tomto úseku došlo k tragické nehodě, při které přišla o život mladá žena. Navzdory všem upozorněním se i tak řidiči nadále na cestách chovají nedisciplinovaně, přeceňují své schopnosti, čímž ohrožují nejen sebe, ale i posádky ostatních vozidel,“ dodává policie.  

antitupec ( 20. října 2019 19:24 )

Mám hodně kamarádů v ČR i v SR. Není to o národnosti, ale o člověku. Dementi jsou na celém světě dokonce i v ČR. Ty jsi jasným příkladem. V sandálech nosíš bílé ponožky, žereš jen paštiky a ještě máš potřebu někoho kritizovat.

antitupec ( 20. října 2019 19:22 )

Mám hodně kamarádů v ČR i v SR. Není to o národnosti, ale o člověku. *** jsou na celém světě dokonce i v ČR. Ty jsi jasným příkladem. V sandálech nosíš bílé ponožky, žereš jen paštiky a ještě máš potřebu někoho kritizovat.

agfor ( 20. října 2019 18:58 )

Dřív tudy jezdil Trabantem na plnej céres a s tímhle mu to holt nevyšlo.

tomik007 ( 20. října 2019 17:19 )

RIDIL to Ferrari jako firmu...

Th0r_z_h0r ( 20. října 2019 15:46 )

A proc nastesti? Mel si poradne namlatit hibu, aby si to vic pamatoval. Tohle mu zaplati pojistovna. Jediny nastesti je, ze nikoho nenaboural. No dalsi z rady tech co maj prachy na drahy auto, ale ridit neumej. Maximalne slapat na plynovej pedal.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud