Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 12°C

Smrt v Benátkách: Vášnivý cyklista (†60) nepřežil návštěvu sexshopu!

Poslední okamžiky prožil britský cyklista v tomto podniku v Benátkách.
Poslední okamžiky prožil britský cyklista v tomto podniku v Benátkách.  (Autor: Google/Fabio Garoni)
1. října 2019
18:29

Během cyklovýletu zemřel v Itálii 60letý Brit. Podle italských médií k tomu došlo v pátek okolo 17. hodiny v oblasti Marghera, nedaleko turistického centra Benátek. Tato tragická událost udělala vrásky na čele majiteli místního sexshopu Francovi Garonimu. Britský turista totiž prožil poslední chvíle svého života v jeho podniku,  a sice v kabince určené pro samotářská potěšení.

Už cestou do Marghery se údajně britský turista (†60) ptal po nejbližším sexshopu. Nasměrovali ho k podniku na ulici Fratelli Bandiera, který patří italskému podnikateli Francovi Garonimu. 

Turista dorazil na místo okolo páté hodiny odpolední. Odstavil kolo před podnikem a za 5 eur (tj. za necelých 130 korun) si pronajal na 15 minut kabinku určenou ke sledování pornografických filmů. Vešel dovnitř a u dveří se rozsvítilo červené světlo značící obsazeno.

Když Brit po 30 minutách stále nevycházel, rozhodl se majitel vniknout dovnitř. Našel zákazníka bezvládného a ihned zavolal záchrannou službu. Pokusy zdravotníků o záchranu britského cyklisty se ale ukázaly být marné. Podle všech utrpěl srdeční zástavu a na místě jí podlehl.

 

tojevrazdanachcala ( 1. října 2019 20:14 )

Uhonil se k smrti

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání