Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Nové video ze Sedlčan: Zkus bonzovat, zmr*e! Násilník oběti kopal do hlavy, ostatní se smáli

Aktualizováno -
30. září 2019
20:29
Autor: chal - 
30. září 2019
19:32

Video na sociální sítě umístili kamarádi zbabělého útočníka. Zřejmě čekali, že partu výrostků budou všichni obdivovat, setkali se ale s obrovskou vlnou nevole české veřejnosti. Incident zaujal i policisty, kteří věc začali prošetřovat. Zcela po právu. Vždyť z videa tuhne krev v žilách. Útočník svou oběť kope, bije pěstmi, šlape po ní. Za souhlasného přihlížení desítky vrstevníků. Ti místo aby zasáhli a nesmyslné násilí zastavili, vše ještě pobaveně komentují.

Hnus! Slušnější výraz pro partu výrostků, kteří terorizují středočeské Sedlčany, neexistuje. Partička se za své nechutné chování vůbec nestydí. Její členové naopak na internetu hrdě zveřejnili video, na kterém bijí vrstevníka.

Šokující záběry vidělo celé Česko. Při sledování videa tuhne krev v žilách. Nejen kvůli surovosti agresora, který školáka bije, ale i kvůli chování přihlížejících.

Jeden z nich se například chlubí, že už se v minulosti dostal do hledáčku policistů. „Já podle fízlů vypadám na jedenáct,“ je slyšet jeden z mladíků. „Nebo podle výpovědi jedný pí*i, vole,“ dodává se smíchem.

Agresor, údajně v Sedlčanech nechvalně proslulý Ondřej P., nad obětí stojí a vyhrožuje. „Říkám ti ještě jednou – vstávej!“ říká násilník. K napadenému chlapci přichází dva útočníkovi nohsledi. „Vstávej, nebo to bude horší,“ varuje jeden z nich. Dvojice pak zbitého chlapce zvedá ze země.

„Lidi, všem vám to pošlu na facebook,“ oznamuje autor videa pobaveně. Agresor své oběti zasazuje tvrdý úder pěstí do obličeje. Napadený chlapec padá na zem a inkasuje další rány a kopance. Pak řádění mladistvé bestie díkybohu končí.

„Co, mr*ko, co? Ještě jednou ti říkám, a končíš, zmr*e. Zkus bonzovat, zmr*e. Budeš mít ten plot zaraženej v držce,“ volá agresor na odcházející oběť.

Útočníkovi je údajně mezi 15 až 17 lety a zajímá se o něj policie. „Případem se zabývají příbramští policisté. Vzhledem k věku zúčastněných nemůžeme poskytnout bližší informace,“ řekla Blesku policejní mluvčí Martina Fejfarová.

Agresor z videa měl po činu utéct z města, údajně ze strachu z pomsty. Jeho matka se k celému incidentu nechce příliš vyjadřovat. „Co se stalo, je strašný... Myslím si, že nikomu to tady nedělá dobře,“ řekla reportérovi FTV Prima.

Ve škole útočníkovi žádný postih nehrozí. „Video jsem viděl, ale stalo se to mimo školu. Takže s tím nemohu nic dělat, musím se řídit zákonem,“ sdělil serveru eXtra.cz ředitel sedlčanského učiliště Jiří Kolín. „Když nemám rozsudek, když nemám podklady, tak nemůžu vlastně ani nic říct,“ uzavřel.

sigmae ( 1. října 2019 11:25 )

matku bych vynechala, na sparatka nestačí...i když měla ho šouponout do pasťáku

olympic ( 1. října 2019 10:48 )

Rodiče šikanovaných dětí by se měli spojit a rozbít na kaši dřžky matky a otce před klukem a pak dát jemu takovou nakládačku, že by si nesl trvalé následky celý život. Tady bych byl nekompromisní. Strašná doba, ve které žijeme. Všude samé zlo. Ale ustupovat nelze a čekat na spravedlivý soud s parchantem také očekávat nemůžeme. Na hrubý pytel...

sigmae ( 1. října 2019 10:32 )

a to ostatní spratci už měli být dávno v pasťáku...na úřadech se sladce spinká a nekoná se...

sigmae ( 1. října 2019 10:21 )

a co brání policajtům, aby si ho za zavřenýma dveřma podali...

sigmae ( 1. října 2019 10:10 )

co se stalo je strašný...řekla matka agresora...jak ho ta *** vychovala ???

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání