Muž skočil z 18. patra a dopadl na mladíka na lavičce: Zabil sebe i jeho!

Ilustrační foto.
Autor: ČTK - 
25. září 2019
18:03

Za tragickou nehodu označují polská média případ dvojího úmrtí z centra Varšavy, kde z 18. patra jedné z výškových budov vypadl či vyskočil šestadvacetiletý muž. Dopadl přímo na mladíka, který seděl dole na lavičce. Tragédie se stala už v neděli v noci, podrobnosti se ale do médií dostaly až ve středu. 

„Z budovy vypadl šestadvacetiletý muž. Dopadl na osmnáctiletého občana Ukrajiny, který seděl na lavičce u restaurace," potvrdil policejní mluvčí Robert Szumiata televizi TVN 24. „Pokračuje vyšetřování, které má zjistit okolnosti této události. Mimo jiné byla nařízena pitva," uvedla Miroslawa Chyrová z varšavské prokuratury. 

Vyšetřování je podle televize zatím vedeno na základě paragrafu o neúmyslném zabití. Právní kvalifikace se ale může brzy změnit, protože z předběžných zjištění vyplývá, že šestadvacetiletý muž mohl spáchat sebevraždu. 

Před tím si v inkriminované budově na den pronajal pokoj. V místě, kam dopadl, podle očitých svědků seděl ještě další muž, ale pár vteřin před tragédií si naštěstí přesedl. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud