Senior srazil na přechodu dva malé kluky! Ani nepřibrzdil, prý je neviděl

Muž (74) srazil v plné rychlosti na přechodu dva malé kluky! (Ilustrační foto)
Autor: VaB - 
21. 9. 2019
19:28

Senior v Krnově přehlédl dva malé kluky na přechodu pro chodce a v plné rychlosti je srazil. K nehodě došlo ve čtvrtek v ranních hodinách. Při obou chlapcích stálo štěstí a vyvázli jen s lehkým zraněním.

Hrozivě vypadající nehoda se stala ve čtvrtek v Říční ulici v Krnově. 74letý muž v osobním autě Hyundai Atos přehlédl na přechodu pro chodce dva malé chlapce ve věku přibližně dvanácti let. O nehodě informoval server tn.cz.

Plnou rychlostí do nich narazil. Děti přepadly přes kapotu a čelní sklo auta. Utrpěly zranění lehčího charakteru s nutností lékařského vyšetření v krnovské nemocnici. Šetřením na místě události se zjistilo, že senior chlapce opravdu přehlédl, proto ani nebrzdil.

Tuto verzi potvrdil i svědek celé události. Ten uvedl, že viděl Hyundai jak se blíží k přechodu, stejně tak viděl i dva chlapce, kteří začali přecházet přes přechod v době, kdy byl řidič s autem od přechodu dostatečně daleko. Škoda na majetku byla vyčíslena na dvacet tisíc korun.  

 

HledacPravdy ( 23. září 2019 19:00 )

To znamená, že nebrzdil..

bullshit ( 22. září 2019 12:24 )

Plnou rychlostí do nich narazil....prosím o definici plné rychlosti. Co to vlastně je??

starypes ( 22. září 2019 07:55 )

Zřejmě nebyl řidič dostatečně daleko od přechodu, když na něj ti dva kluci vlezli.Kdyby byl dostatečně daleko, tak ba je nesrazil. Ale známe pány kluky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud