U Olomouce havarovalo obrněné vozidlo: Několik vojáků bylo zraněno

U Olomouce havarovalo obrněné vozidlo: Několik vojáků bylo zraněno (ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
18. 9. 2019
15:49

Mezi Tršicemi a Doloplazy na Olomoucku ve středu odpoledne havarovalo víceúčelové obrněné vozidlo Iveco. Z dosud nezjištěných příčin sjelo do příkopu, dva lidé byli zraněni. Na místě zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby. Podle mluvčí generálního štábu Magdaleny Dvořákové byli vojáci lehce zraněni.

Nehoda se stala ve 13:15, na úzké silnici se zatáčkami mezi Tršicemi a Doloplazy. „Při havárii došlo ke zranění dvou osob, které skončily v péči zdravotnické záchranné služby," uvedla mluvčí olomoucké policie Irena Urbánková.

Podle mluvčí generálního štábu ve vozidle cestovali čtyři vojáci. „Šlo o příslušníky 72. mechanizovaného praporu Přáslavice. Dva z nich byli převezeni do nemocnice na pozorování, jejich zranění jsou lehká," řekla Dvořáková.

Podle mluvčího krajské záchranné služby Pavla Lampy na místě přistával i vrtulník letecké záchranné služby. „Na místě jsme zasahovali několika výjezdovými skupinami včetně letecké záchranné služby. Zraněné jsme transportovali do Fakultní nemocnice Olomouc na oddělení urgentního příjmu," uvedl Lampa. Přesné příčiny nehody, její okolnosti a souvislosti vyšetřovatelé zjišťují, dodala policejní mluvčí.

gabreta ( 18. září 2019 17:39 )

Nebyl to náhodou Putinův atentát na naši udatnou armádu??

Michal Michal ( 18. září 2019 17:10 )

Chlapci se hráli na vojáky , dal byl jim to zaplatit

pfoto1 ( 18. září 2019 17:07 )

A doplněno fotkou Afghánců u úplně jiného vozidla

Taurus70 ( 18. září 2019 16:56 )

Zzensteli jak slecinky, to má byt armáda? 🤮

zlymikes ( 18. září 2019 16:28 )

Se mi líbí způsob,jak se vydělává. V OT 4 vojáci, ale přijede 5 sanitek a jeden vrtulník. A vše je placeno.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud