Otřesné video ze Zlína: Vyndala z vagonu dítě, když se vrátila pro kočárek, vlak se rozjel

Autor: DH - 
14. 9. 2019
15:54

To se jen tak nevidí! Minuty plné hrůzy zažila ve vlaku mladá maminka dvou dětí. Při vystupování ze soupravy nejprve pomohla své starší dceři na nástupiště a poté chtěla vystoupit i s kočárkem, ve kterém byla mladší holčička. Bohužel, než se stihla rozkoukat, vlak i s ní odjel pryč.

Celý neuvěřitelný incident zaznamenal kamerový systém. Díky němu je vidět, jak žena nejprve skutečně pomůže tříleté dceři z vagónu, ale jakmile se otočí, aby došla pro kočárek, dveře se za ní zavřou. Vlak po krátké chvíli odjíždí a dívenka se ještě ke všemu v panice rozeběhne přímo za ním.

Naštěstí pro matku i holčičku se na nástupišti duchapřítomně zachovala jedna z cestujících, která situaci zaznamenala a ubrečenou holčičku ihned uchopila do náruče, aby se jí nic nestalo. Zoufalé mamince se pak podařilo v rychlosti zalarmovat průvodčí v soupravě vlaku Regionova provozovaném Českými dráhami a celou situaci jí vysvětlit. Ta ihned zavolala městskou policii, která holčičku převezla za maminkou na další stanici. Pro uklidnění jí dokonce dali plyšového medvídka. 

Video Otřesné video ze Zlína: Vyndala z vlaku dítě, když se vrátila pro kočárek, vlak se rozjel - MP Zlín

Případ si nyní převzala státní policie. Ta bude prošetřovat, jak mohlo k celé situaci dojít a mimo jiné, proč strojvedoucí odjel z nástupiště, aniž by se jakkoli ujistil, že všichni cestující skutečně vystoupili z vlakové soupravy.

info@... ( 15. září 2019 13:39 )

Tak samozřejmě ve stresu třeba člověku vypadne co má dělat, ale po pár metrech co se vlak rozjel buďto nouzovou brzdu nebo tlačítko nouze, které muselo být hnedka u dveří. Jako jet na další zastávku a u toho volat na policii, je desetkrát pomalejší řešení. vyndat telefon, zavolat, než vysvětlíte co se stalo, kde se to stalo, název zastávky apod....

sidneyfoster ( 15. září 2019 06:27 )

To by ta průvodčí musela být jasnovidka aby věděla že někdo začne vystupovat až po odpísknutí vlaku.

Nicoltenka ( 15. září 2019 00:35 )

Mínus 20 kg za dva týdny! Bříško zmizí bez poškození zdraví! Potřebujete >> www.SlimExtrem.Com

ludiasuhnus ( 14. září 2019 22:39 )

vsetka cest,ze ta pani bola duchapritomna,ubohe dieta.vsetci ludia nie su hnus

syrucek ( 14. září 2019 22:07 )

Líná průvodčí měla vystoupit z vlaku a pak dát znamení strojvedoucímu. Pěkně to odflàkla

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud