Jana zmizela i se svými sedmi dětmi: Je v zahraničí, utekla před dluhy, tvrdí otec

Autor: dce - 
9. 9. 2019
12:14

Po osmi členech jedné rodiny pátrá česká i zahraniční policie. Jana spolu se svými sedmi dětmi odjela do Řecka na dovolenou, ze které se už nikdy nevrátila. A podle toho, co řekl otec dětí, se žena asi nemá v úmyslu ani vracet...

Podezření nad zmizením sedmi dětí vzniklo až minulý týden, kdy ani jedno z nich nedorazilo do školy. Jana Trejbalová (40) si své potomky odvezla na dovolenou do Řecka už 15. června. Otec šesti z dětí Pavel Doksanský už je šest týdnů neviděl, ačkoliv se s nimi má stýkat každých 14 dní.

Od konce srpna je tak Jana i její sedmnáctiletý syn Tomáš v pátrání policie. Ta zapojila i své zahraniční kolegy. "Podle našich dosavadních zjištění by žena ani děti neměly být v ohrožení života a měly by se nacházet v zahraničí," sdělila TV Nova mluvčí ústeckých policistů Alena Bartošová.

Jenže pan Pavel o svých dětech neví vlastně vůbec nic - kde bydlí, v jakém stavu opravdu jsou nebo z čeho jsou tam živy. "Tvrdila, že tam má práci, dětem že zajistí školu a na základě toho asi v tom Řecku zůstává. Si všude popučovala, dceru tady zadlužila, nájem neplatila, takže tady nemá vlastně ani byt v tuhle dobu, tak ona nemá důvod se sem vracet," řekl zdrcený otec.

Jana Trejbalová navíc není úplné neviňátko - před třinácti lety nahlásila, že jí v motolské nemocnici ztratili narozené dítě. Policii zvládla vodit za nos celých sedm měsíců, než se ukázalo, že si celý incident jen vymyslela. Těhotenství prý předstírala, aby s ní její partner Pavel zůstal.

Další videa
Články odjinud